Zamknij

Przemysław Kossakowski zmienił wizerunek. Martyna Wojciechowska: "Toż to inny facet"

Maciej Friedrich
18.03.2020 11:06
Przemysław Kossakowski zmienił wizerunek. Martyna Wojciechowska: "Toż to inny facet"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Przemysław Kossakowski zabrał głos w sprawie koronawirusa, fani zwrócili jednak uwagę na nowy wizerunek podróżnika. Zdjęcie skomentowała także jego partnerka Martyna Wojciechowska. Czy Kossakowski naprawdę jest nie do poznania?

Przemysław Kossakowski to jeden z najpopularniejszych polskich podróżników, którego cechą charakterystyczną jest ogromna ciekawość świata. Co więcej, Przemek otwarty jest na nowe wyzwania i doznania i nie boi się poddawać ekstremalnym wyzwaniom. Dużą popularność zyskał dzięki programom takim jak "Kossakowski. Inicjacja" i "Kossakowski. Wtajemniczenie", w których brał udział między innymi w egzotycznych rytuałach.

W mediach głośno było, gdy Kossakowski związał się z Martyną Wojciechowską, mówiło się nawet o  ślubie pary. Zakochani podróżnicy zdają się tworzyć wyjątkowo udany związek. Jednak nawet ukochana Przemka była zadziwiona jego nagłą zmianą wizerunku.

Przemysław Kossakowski zmienił wizerunek. Zadziwił nawet Martynę Wojciechowską?

We wtorek 17 marca na profilu Przemysława Kossakowskiego pojawiło się nowe zdjęcie. Podróżnik odniósł się w nim do sytuacji związanej z pandemią koronawirusa i zaprosił na jeden z programów, który emitowany będzie przez stację TTV.

- Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem, z tym że, nie do końca wiadomo, czy to, czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą - oceniał w poście.

Uwagę fanów przykuła jednak zmiana w wyglądzie Kossakowskiego. Przemek pozbył się bowiem zarostu, który stał się już jednym z jego znaków rozpoznawczych. Nowy wizerunek ukochanego zadziwił najwyraźniej nawet Martynę Wojciechowską.

- Toż to inny facet, a nie mój Koska! - stwierdziła podróżniczka.

Jak podoba wam się "nowy" Przemek Kossakowski?

Zagłosuj

Oglądasz programy Przemka Kossakowskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF