Zamknij

Psy 3: Bogusław Linda z piękną córką na premierze. Ola Linda zagrała w filmie [FOTO]

Judyta Wanicka
14.01.2020 21:00
Bogusław Linda z córką Aleksandrą
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Bogusław Linda z córką Olą Lindą pojawili się na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad". Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zagrała w filmie Władysława Pasikowskiego jedną z ról. 

Bogusław Linda powrócił na wielki ekran w filmie "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Aktor ponownie wcielił się w rolę Franza Maurera, która lata temu przyniosła mu olbrzymi sukces. Na ekranie pojawili się także znani z poprzednich części Cezary Pazura, Artur Żmijewski i Edward Linde-Lubaszenko oraz plejada polskich aktorów, m.in. Marcin Dorociński, Andrzej Frycz, Sebastian Fabijański, Eryk Lubos i Arkadiusz Jakubik. "Psy 3. W imię zasad" wejdzie do kin 17 stycznia. 

Premiera filmu "Psy 3": Bogusław Linda z córką Aleksandrą 

Na uroczystą premierę w Warszawie przybyły główne gwiazdy obsady. Bogusław Linda pojawił się w towarzystwie córki Aleksandry oraz żony Lidii Popiel. Do zdjęć pozował jednak z córką, która tego wieczora świętowała kolejny sukces w swojej karierze. Ola Linda zagrała w trzeciej części "Psów" Jankę.

28-latka wystąpiła w filmie u boku sławnego ojca, lecz rolę zdobyła sobie sama, przechodząc jak inne kandydatki przez sito castingów. Ola Linda ma już pewne doświadczenie filmowe. Wcześniej zagrała w takich produkcjach jak "Totem" i "Diablo. Wyścig o wszystko". 

Ola Linda przez lata związana była z modelingiem, podobnie jak jej mama, Lidia Popiel. Na premierze "Psów 3" prezentowała się jak rasowa gwiazda wybiegów.

RadioZET.pl/jw