Zamknij

"Psy 3": Edyta Pazura w odważnej stylizacji na premierze. Odsłoniła brzuch [FOTO]

Judyta Wanicka
15.01.2020 15:40
Edyta i Cezary Pazurowie
fot. Justyna ROJEK/East News

Edyta Pazura zachwyciła stylizacją na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad". Żona Cezarego Pazury postawiła na biały kostium i krótki top, który odsłonił jej idealnie umięśniony brzuch.

Film "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii Władysława Pasikowskiego wchodzi do polskich 17 stycznia. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera z udziałem gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się najważniejsi członkowie obsady, w tym Bogusław Linda z córką Aleksandrą (grającą jedną z postaci) oraz Cezary Pazura. Aktorowi wcielającemu się w rolę Waldka Morawca towarzyszyła żona oraz najstarsza córka Anastazja Pazura.

Edyta Pazura na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad"

Cezary Pazura pozowała do zdjęć z żoną Edytą. Żona artysty wyglądała tego wieczora zjawiskowo. Miała na sobie biały kostium z szerokimi spodniami i marynarką. Klasyczną elegancję przełamała w odważny sposób, wkładając pod spod bardzo krótki top. Edyta Pazura z dumą zaprezentowała na ściance umięśniony brzuch.

Trzeba przyznać, że ciało celebrytki po trzech ciążach prezentuje się rewelacyjnie. Żona Cezarego Pazury była jedną z najlepiej wyglądających gwiazd na premierze "Psów 3".

Edyta Pazura nago w łóżku. Cezary Pazura opublikował intymne zdjęcie [FOTO]

RadioZET.pl/jw