Zamknij

Pudelek: Blanka Lipińska i Baron wrócili do siebie? Miała dostać od niego kwiaty

02.12.2020 16:31
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/ East News

Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów się spotykają? Jak donosi Pudelek.pl Baron pojawił się u Blanki w rodzinnych Puławach, a z okazji imienin obdarował ją pięknym bukietem kwiatów. Blanka uroczym prezentem pochwaliła się na Insta Stories.

Blanka Lipińska Aleksander Baron zerwali ze sobą w październiku. Celebrytka usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z ukochanym z mediów społecznościowych. Jednak gdy Ewa Minge w jednym ze swoich postów skrytykowała Barona, Blanka Lipińska błyskawicznie stanęła w jego obronie.

Zobacz też: Blanka Lipińska planuje przeprowadzkę. Cena apartamentu powala

Blanka Lipińska i Baron znów się spotykają? Blanka miała dostać kwiaty od ukochanego

Jak donosi serwis Pudelek.pl Blanka i Baron znów spotykają się ze sobą. Baron 1 grudnia miał odwiedzić Blankę w rodzinnych Puławach i z okazji imienin podarować jej kwiaty. Sama zainteresowana uroczym prezentem pochwaliła się na Insta Stories.

"Oni nadal się spotykają. 1 grudnia Baron specjalnie przyjechał dla niej do Puław i wręczył jej bukiet. Widziało go kilka osób, bo zastawił samochód kuriera. Dostała od niego kwiaty, a później nawet pokazała je w relacjach na Instagramie" - czytamy na Pudelku.

Blanka i Baron spotykali się ze sobą osiem miesięcy. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Na salonach plotkowano, że Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że będzie się dobrze bawił, z kolei Blanka nieco mocniej zaangażowała się i liczyła na to samo od ukochanego. Insta Stories publikowane w czasie rozstania z Baronem sugerowały, że celebrytka dość mocno przeżyła ten związek i rozstanie z muzykiem było dla niej sporym ciosem.

Blanka Lipińska
fot. Instagrma.com/ Blanka Lipińska

RadioZet.pl