Zamknij

Pudelek: "Dance Dance Dance" kopiuje choreografię z holenderskiej edycji?

01.04.2021 16:36
Dance Dance Dance
fot. Materiały prasowe TVP

"Dance Dance Dance" to program, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Ci dostrzegają dużo plusów, ale również sporo minusów. Jakiś czas temu pojawiły się zarzuty fanów o odświeżanie starych układów tanecznych z poprzednich edycji. To jeszcze nie koniec. Jak czytamy na Pudelku, jedna z choreografii wykorzystana była kilka lat wcześniej, w holenderskiej edycji.

"Dance Dance Dance" jest lubiany przez widzów i cieszy się dużą popularnością, czego przykładem jest pojawienie się trzeciej edycji show na antenie TVP. Niestety, ostatnio nad produkcją zawisły ciemne chmury.

Pudelek: "Dance Dance Dance" kopiuje choreografie z holenderskiej edycji?

Widzom nie spodobało się to, że niektóre układy zostają odświeżane i ponownie prezentowane przez gwiazdy, tak jak było to w przypadku  Roksany Węgiel, której przydzielony został układ po Wiktorii Gąsiewskiej. Choć stacja dostaje mnóstwo pieniędzy z dofinansowania, woli zaoszczędzić, prezentując odgrzewane układy.

Niestety, na tym nie koniec. Jak donosi Pudelek.pl, niektóre z układów były wykorzystane już wcześniej, w holenderskiej edycji show. Przykładem jest występ Damiana Kordasa i Oli Nowak, tańczących do piosenki "A Lovely Night" z musicalu "La La Land".

Trzy lata temu prawie taką samą choreografię pokazali uczestnicy holenderskiej edycji – Bridget i Jelle. Jakby tego było mało, w "Dance Dance Dance" cięgi ostatnio zbiera juror Agustin Egurrola, który bardzo surowo ocenia uczestników show. Na razie nie wiadomo, czy negatywna aura wokół programu, odbije się na jego oglądalności.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET