Zamknij

Pudelek: Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się przez byłą dziewczynę aktora?

30.12.2020 12:54
Pudelek: Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się przez byłą dziewczynę aktora?
fot. Tricolors/ East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Aktorka o końcu związku poinformowała na Instagramie. Jak sugeruje portal Pudelek.pl, Królikowski nie był gotowy na poważną relację z Joanną, bo wciąż żywi uczucie do innej kobiety, byłej dziewczyny.

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem. Trwający od lipca związek zakończył się. O rozstaniu poinformowała 32-letnia aktorka za pośrednictwem Instagrama. Choć zdradziła, że życzy byłemu chłopakowi wszystkiego, co najlepsze, zasugerowała, żeby w nadchodzącym roku poukładał swoje sprawy. Czyżby chodziło o jedną z byłych dziewczyn?

Zobacz też:  Królikowski i Opozda w zmysłowej sesji. Aktorka pozuje w koronkowej bieliźnie [FOTO]

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się przez byłą dziewczynę aktora?

Jak donosi Pudelek.pl Antek Królikowski zostawił swoją dziewczynę na dwa dni przed Wigilią. "Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie" - czytamy na Pudelku.

Portal sugeruje też, że Antek nie był w stanie zbudować poważnej relacji z Joanną, bo wciąż coś czuje do innej kobiety, byłej dziewczyny.

"Kocha inną, swoją byłą" - czytamy.

Joanna Opozda i Antek Królikowski spotykali się ze sobą od lipca. Zakochani bardzo chętnie relacjonowali wspólne chwile w sieci. Wcześniej Antek związany był z Kasią Dąbrowską, jednak bardzo szybko po rozstaniu wszedł w nowy związek z Joanną Opozdą.

RadioZet.pl