Zamknij

Pudelek: Królikowski i Opozda wrócą do siebie? "Antek błaga ją o wybaczenie"

12.02.2021 16:36
Antek Królikowski
fot. Tricolors/ East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócą do siebie? Jak donosi serwis Pudelek.pl, Antek Królikowski widywany jest pod blokiem swojej byłej ukochanej. Ostatnio miał jej wręczyć bukiet róż. "Wygląda na zgaszonego i skruszonego" - czytamy na Pudelku.

Antek Królikowski i  Joanna Opozda byli jedną z najgorętszych par. Zakochani chętnie relacjonowali swój związek w mediach społecznościowych i wydawać by się mogło, że są parą idealną. Niestety, sielanka skończyła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Para rozstała się, a o zakończeniu związku poinformowała Joanna Opozda.

Aktorka podkreśliła, że w Nowym Roku życzy byłemu chłopakowi, aby ten uporządkował swoje sprawy.  Mówiło się, że Królikowski wciąż kocha byłą dziewczynę, dlatego nie może ułożyć sobie życia z Joanną.

Zobacz też:  Antek Królikowski zaręczony? Małgorzata Królikowska pokazała zdjęcie [FOTO]

Pudelek: Królikowski i Opozda wrócą do siebie? "Antek błaga ją o wybaczenie"

Wygląda na to, że Królikowski chce wrócić do swojej ukochanej. Jak czytamy na Pudelku aktor od miesiąca widywany jest pod blokiem Opozdy.

"Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie" - czytamy na Pudellku.

Na razie Joanna z dystansem podchodzi do starań ukochanego, jednak pozwala mu wyprowadzać psy na spacer.

"Antek jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi "dzień dobry". No i sprząta kupy po swoim psie, czego nie można powiedzieć o Antku" - czytamy na Pudelku.

Myślicie, że Joanna da jeszcze jedną szansę Antkowi?

RadioZet.pl/ Pudelek.pl