Zamknij

Pudelek: Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim

Maciej Friedrich
06.05.2020 13:55
Pudelek: Maffashion jest w ciąży z Sebastianem Fabijańskim
fot. Jan Bielecki/East News

Maffashion jest w ciąży - informuje portal Pudelek. Według informacji portalu znana polska blogerka i aktor, który próbuje swoich sił jako raper, spodziewają się dziecka. Julia ma znajdować się pod stałą obserwacją lekarza z powody choroby.

Maffashion to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, która z dzięki prężnej działalności w sieci stała się pełnoprawną bizneswoman. Razem z projektantką Martą Gajewską stworzyła markę Staff by Maff, która cieszy się dużą popularnością, a jej twarz możemy oglądać na okładkach branżowych magazynów. Maff cieszy się także ogromną popularnością w sieci, je profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników.

O blogerce zrobiło się głośno, gdy po rozstaniu z Czarkiem Jóźwikiem związała się z Sebastianem Fabijańskim, aktorem znanym między innymi z filmów Patryka Vegi, a także aspirującym raperem, który zdążył już popaść w konflikt z Quebonafide. Jak informuje portal Pudelek, związek Maffashion i Fabijańskiego wkroczył na nowy poziom. Para ma spodziewać się dziecka.

 Anna Lewandowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka  

Pudelek: Maffashion i Fabijański spodziewają się dziecka

Jak donosi Pudelek, Maffashion dołączyła do swoistego "baby boom". Przypomnijmy, że dziecka spodziewają się między innymi Barbara Kurdej-Szatan i Małgorzata Rozenek. Niestety, według informacji portalu blogerka z powodu ciąży musi być pod stałą opieką lekarzy. Wszystko z powodu niedoczynności tarczycy, która może zaszkodzić dziecku. 

- Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną - relacjonuje informator Pudelka.

Jeśli medialne doniesienia okażą się prawą, Maffashion może być kolejną "medialną mamą" polskiego show-biznesu.

Maffashion i Fabijański
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS
Zagłosuj

Śledzisz polską blogosferę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF