Zamknij

Pudelek: Marta Manowska nową gwiazdą "Pytania na śniadanie"? "Będzie pasować idealnie"

29.12.2020 21:20
Marta Manowska
fot. Mateusz Grochocki/East News

Marta Manowska zostanie nową twarzą programu śniadaniowego TVP? Jak donosi źródło portalu Pudelek.pl, gwiazda może pojawić się w "Pytaniu na śniadanie". Sprawdzi się w tej roli?

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd Telewizji Polskiej. Do tej pory mogliśmy ją oglądać w takich programach, jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Prezenterka zyskuje coraz więcej sympatii widzów, w związku z czym stacja planuje przyznać jej kolejną rolę. Jak podaje źródło portalu Pudelek.pl, Marta Manowska może pojawić się w programie "Pytanie na śniadanie".

- Produkcja chce zaprosić na rozmowy zaraz po świętach Martę Manowską. Mówi się, że Marta jest uwielbiana przez widzów i będzie idealnie pasować do porannego pasma TVP. Jest serdeczna, życzliwa, rodzinna, ciepła. Jej osoba o poranku na pewno przyciągnie przed telewizory wiele osób w różnych kategoriach wiekowych - tłumaczy w rozmowie z dziennikarzami osoba związana z produkcją.

Zobacz także: Marta Manowska dostanie program podróżniczy? Dla Kurskiego jest jak Martyna Wojciechowska

Marta Manowska zostanie nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"?

Dla Marty Manowskiej udział w programie śniadaniowym byłby kolejnym dużym krokiem w karierze.

- Marta ma to do siebie, że jest uwielbiana przez widzów w każdym wieku, z różnym wykształceniem, od najmłodszych po seniorów. Obecnie będzie się sprawdzać dodatkowo w "The Voice Senior", ale wyniki oglądalności programów z nią pokazują, że TVP zdecydowanie chce postawić na nią w 2021.

Wcześniej w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" widziano Izabellę Krzan. Celebrytka ma jednak dużo pracy na planie "Koła Fortuny", co mogłoby stanowić duże wyzwanie. Miss Polonia 2016 otrzyma inne rozwijające zadania, w tym prowadzenie koncertów i imprez Telewizji Polskiej.

- Izabella Krzan musi wiec obejść się smakiem. Producent uznał, ze ilość nagrań do "Koła Fortuny" jest absorbująca czasowo, więc Iza będzie pojawiała się dodatkowo jako prowadząca koncerty i imprezy plenerowe TVP - podaje Pudelek za swoim źródłem.

Chcielibyście zobaczyć Martę Manowską w "Pytaniu na śniadanie"?