Zamknij

Pudelek: Radosław Majdan ma koronawirusa. Sportowiec przebywa w szpitalu

21.10.2020 16:33
Radosław Majdan
fot. Viphoto/ East News

Radosław Majdan ma koronawirusa. Jak dowiedział się serwis Pudelek.pl sportowiec musiał zostać hospitalizowany. Jak się czuje?

Radosław Majdan ma koronawirusa. Jak dowiedział się Pudelek.pl, sportowiec z powodu choroby musiał trafić do szpitala.  Menadżer gwiazdora w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że Radosław Majdan jest pod dobrą opieką.

"Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni" - czytamy na Pudelku. Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i Radosław Majdan mocno ograniczyli swoją obecność w mediach społecznościowych. Para słynąca z wylewności na Instagramie mocno ucichła.

Zobacz też: Radosław Majdan pokazał rozczulające zdjęcie z synkiem 

Radosław Majdan ma koronawirusa. Sportowiec trafił do szpitala

Niestety, koronawirus, który w ostatnim czasie intensywnie atakuje, nie oszczędza nikogo. Chorują zarówno zwykli śmiertelnicy, jak i gwiazdy. W ostatnim czasie zachorowała m.in. Maja Ostaszewska, Jerzy Owsiak, Sylwia Lipka czy Rafał Maserak. Gwiazdy co rusz podkreślają za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że trzeba przestrzegać obostrzeń, nosić maseczki i trzymać dystans.

RadioZet.pl/ Pudelek.pl