Zamknij

Pudelek: Znana jest płeć dziecka Barbary Kurdej-Szatan. Chłopiec, czy dziewczynka?

15.06.2020 13:32
Pudelek: Znana jest płeć dziecka Barbary Kurdej-Szatan
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Barbara Kurdej-Szatan niebawem przywita na świecie drugie dziecko. Jak donosi Pudelek.pl aktorka i jej ukochany - Rafał Szatan znają już płeć dziecka. Chłopiec, czy dziewczynka?

Pudelek: Znana jest płeć dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami. Jak dowiedział się serwis Pudelek.pl Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż zostaną rodzicami chłopca. Informację miała zdradzić osoba z otoczenia pary. Gwiazda, póki co nie potwierdziła tych informacji. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani, więc z pewnością informacja o synku ucieszyła gwiazdę.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami

Barbara Kurdej-Szatan skupia się teraz najbardziej na dziecku i stara się odpoczywać. Ostatnio publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wypoczynku nad wodą.  Na jedno z pytań internautki o samopoczucie, odpowiedziała, że czuje się wspaniale.

Barbara Kurdej-Szatan sześć tygodni temu poinformowała w mediach społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka. Odniosła się też do wcześniejszych plotek o ciąży.

"Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich" - napisała, publikując zdjęcie, na którym prezentuje zaokrąglony brzuszek.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Pudelek.pl