Zamknij

Gwiazda serialu TVN wzięła ślub. Pokazała romantyczne zdjęcie [FOTO]

27.10.2020 16:15
Agata Kulesza i Marianna Kowalewska
fot. Jakub Kaminski/East News

Marianna Kowalewska wyszła za mąż. Aktorka znana z serialu "Pułapka" przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama i opublikowała zdjęcie ze świeżo upieczonym mężem. 

Marianna Kowalewska jest obiecującą aktorką młodego pokolenia. Widzowie mogli podziwiać jej talent m.in. w serialach "Rojst" i "Pułapka". W tym ostatnim wcieliła się rolę Ewy Maj, wychowanki domu dziecka, która nawiązuje kontakt z Olgą Sawicką graną przez Agatę Kuleszę. Prywatnie Marianna Kowalewska jest córką aktora Macieja Kowalewskiego znanego z roli Franka w serialu "Lokatorzy" i aktorki Edyty Torhan.

25-latnia gwiazda "Pułapki" cierpi na poważną chorobę jelit. W 2015 roku aktorka poznała właściwą diagnozę, wcześniej zmagała się z uporczywymi dolegliwościami i próbowała różnych metod leczenia. Jedynym ratunkiem okazała się stomia. Marianna Kowalewska stara się otwarcie mówić o chorobie i angażować się we wspieranie szczytnych inicjatyw. W ubiegłym roku została ambasadorką kampanii zorganizowanej przez fundację STOMAlife działającą na rzecz osób po stomii. 

Gwiazda "Pułapki" zmaga się z poważną chorobą. Pokazała szokujące zdjęcie

Marianna Kowalewska z serialu "Pułapka" wyszła za mąż 

Mimo choroby Marianna Kowalewska odnosi sukcesy zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Aktorka właśnie wzięła ślub, o czym poinformowała na Instagramie. Na zamieszczonym zdjęciu widzimy splecione dłonie Marianny i jej męża, a na palcach złote obrączki. 

#justmarried - napisała aktorka. 

Mężem Marianny Kowalewskiej został Miłosz Gierszewski, trener personalny boksu i współzałożyciel marki odzieżowej oferującą m.in. bieliznę dla stomiczek.