Zamknij

Pytanie na Śniadanie: Karin Ann wyciągnęła tęczową flagę w trakcie występu na żywo [FOTO]

14.07.2021 12:46
Karin Ann
fot. itskarinann/Instagram/screen

Artystka o pseudonimie Karin Ann gościła w środowym odcinku "Pytania na Śniadanie", gdzie miała dać występ na żywo. Ku zaskoczeniu wszystkich w trakcie wokalnych popisów wyciągnęła tęczową flagę i zwróciła się do społeczności LGBT+ w Polsce.

" Pytanie na Śniadanie" to jeden z ulubionych programów widzów telewizyjnej Dwójki. W śniadaniówce, jak to w programie nagrywanym na żywo, nie brak częstych niespodzianek, zwrotów akcji i nie zawsze miłych wypadków. Wystarczy wspomnieć na przykład tragiczny wręcz finał iluzjonistycznych sztuczek z udziałem Marzeny Rogalskiej, która przebiła gwoździem dłoń, czy też psa, który tuż przy twarzy Tomasza Kammela postanowił się wypróżnić.

Jednak coraz więcej zaskakujących wątków dotyczy też tych kwestii, które Telewizja Polska stara się szerokim łukiem omijać. To między innymi ze względu na tzw. "ideologię gender" w TVP nie pokazuje się tęczy, która, zdaniem publicznego nadawcy, promuje niewłaściwe postawy i szerzy wrogą ideologię. Niedawno głośno było o występie Roxy Węgiel w "Dance Dance Dance", który został ocenzurowany ze względu na tęczowy makijaż. Teraz, właśnie w "PnŚ" zaproszona artystka wyciągnęła tęczową flagę.

Zobacz także: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Tomasz Ciachorowski kolejnym uczestnikiem. "Upomniała się o niego scena"

"Pytanie na Śniadanie": Karin Ann wyciągnęła tęczową flagę i wsparła osoby LGBT+

Na koniec każdego odcinka "Pytania na Śniadanie" odbywa się krótki występ zaproszonej gwiazdy. Tym razem pojawiła się artystka o pseudonimie Karin Ann. W pewnej chwili młoda gwiazda niespodziewanie wyciągnęła tęczową flagę na znak solidarności z osobami LGBT+. Na tym jednak się nie skończyło. Karin Ann powiedziała także kilka słów, którymi wsparła społeczność.

Materiał artystka opublikowała także w relacji na Instagramie. Zaapelowała do osób LGBT+: "Piosenkę dedykuję całej społeczności LGBTQ w Polsce, bo wiecie, jak to wszystko wygląda. Zasługujecie na miłość, zasługujecie na to, aby czuć się bezpiecznie. Jestem z Wami, stoję tu z Wami i kocham Was" - powiedziała Karin Ann. Na swoim Instagramie artystka używa w stosunku do siebie zaimków "she/her/they".

W sieci już pojawiło się wiele komentarzy na ten temat. Na Facebooku "PnŚ" jedna z osób napisała: "Bardzo dobry występ na końcu dzisiejszego odcinka". Materiał nie został do tej pory opublikowany w internecie, ale duże grono widzów czeka na to, by móc go obejrzeć - o ile będzie taka możliwość.