Zamknij

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska skrytykowana za stylizację. "Sukienka jak na sylwestra"

14.10.2020 14:13
Małgorzata Opczowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Opczowska zadebiutowała jako prowadząca "Pytanie na śniadanie", w duecie z Tomaszem Wolnym. Fani zwrócili uwagę na stylizację prezenterki, która ich zdaniem była mocno przesadzona - właściwa na wieczorne wyjście, ale nieodpowiednia na poranny program.

Małgorzata Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką jako prowadząca "Pytanie na śniadanie" w duecie z Tomaszem Wolnym. Jak to w przypadku debiutów bywa, widzowie bacznie obserwowali zachowanie nowej prowadzącej, jednak najbardziej zwrócili uwagę na stylizację Opczowskiej, która ich zdaniem była przesadzona i nieodpowiednia na prowadzenie porannego programu. Gwiazda TVP miała na sobie krótką skórzaną bordową sukienkę. Zdaniem internautów odpowiednia na romantyczną kolację, ale nie prowadzenie porannego programu.

Zobacz też: Zawadzka nie wróci do "Pytania na śniadanie"? Padło nazwisko nowej prowadzącej 

Małgorzata Opczowska skrytykowana za stylizację w "Pytaniu na śniadanie". "Sukienka jak na sylwestra"

"Niestosowne w telewizji śniadaniowej - ta pani jest w pracy, a nie na kolacji", "ale sukienkę to jej chyba na sylwestra wybraliście. Ciężkie tematy, rodzice w żałobie, a ona wygląda jakby była na imprezie. Może powinniście stylistę zmienić? "kto jest odpowiedzialny za strój tej pani"? "ubrana jest jak na imprezę", "pani Małgorzata nie pasuje do śniadaniowego formatu" - podkreślają fani.

Na Instagramie "Pytania na śniadanie" debiut Małgorzaty Opczowskiej spotkał się z bardzo różnym przyjęciem. Niektórzy widzowie stwierdzili, że gwiazda sprawdziła się, inni podkreślali, że do Tomasza Wolnego zdecydowanie bardziej pasuje Marcelina Zawadzka.

Małgorzata Opczewska od dłuższego czasu związana jest z Telewizją Polską. Gwiazda zaczynała karierę w Telewizji Polskiej 13 lat temu, w krakowskim oddziale TVP. Opczewska znana jest z prowadzenia programów w TVP takich jak m.in. "Info raport" oraz "Info Dzień".

RadioZet.pl