Zamknij

Pytanie na śniadanie: Pod Marzeną Rogalską zapadł się hamak. Zabawny filmik podbija sieć [WIDEO]

10.08.2020 09:54
Marzena Rogalska
fot. Piotr Molecki/ East News

Marzena Rogalska opublikowała na swoim Instagramie zabawny filmik z weekendowego wydania "Pytania na śniadanie". Dziennikarka, bujając się lekko na hamaku, spadła z niego. Huśtawka rozpadła się niemal całkowicie.

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę. Pod jej ciężarem załamał się hamak [WIDEO]

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Gwiazda w jednym z ostatnich odcinków postanowiła chwilę pobujać się na hamaku, który został zawieszony obok telewizyjnej kuchni. Gdy zaczęła się huśtać, hamak rozpadł się niemal całkowicie. Gwiazda zaliczyła upadek z huśtawki, jednak z pomocą przyszedł jej Tomasz Wolny. Marzena Rogalska była wyraźnie rozbawiona całą sytuacją. "Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet schudłam parę kilo" - tłumaczyła ze śmiechem prowadząca "Pytanie na śniadanie". Po całym zajściu dziennikarka opublikowała zabawne wideo w swoich mediach społecznościowych.

"Hamak! Dziś wszystkie internety są moje - tak orzekli koledzy z programu Wystarczy hamak i... reszta na filmie, jeśli ktoś przegapił ten moment w "Pytanie na śniadanie" - napisała Rogalska.

Marzena Rogalska kilka lat temu zaliczyła wypadek w "Pytaniu na śniadanie"

To już kolejny raz, gdy Marzenie Rogalskiej przydarzył się wypadek na planie programu. Kilka lat temu doszło do niego z udziałem iluzjonisty - Pana Ząbka, który demonstrował sztuczkę z papierowymi torbami oraz gwoździami. Gdy prowadząca uderzyła w papierową torbę, ukryty w niej gwóźdź wbił się w jej rękę. Wielu fanów programu zastanawiało się, czy zdarzenie nie zostało wyreżyserowane. Jednak jak się okazuje, sytuacja miała miejsce naprawdę. ''K***a, przepraszam. Przebiłem ci rękę'' - tłumaczył się iluzjonista.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl