Zamknij

Pytanie na śniadanie: Wiemy, co robi Marcelina po zakończeniu programu. Tak dorabia gwiazda

15.10.2020 10:13
Marcelina Zawadzka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marcelina Zawadzka po zakończeniu pracy w "Pytaniu na śniadanie" szuka sposobu na podreperowanie budżetu. Jak się okazuje, gwiazda dorabia jako modelka.

Marcelina Zawadzka była jedną z najbardziej lubianych gwiazd "Pytania na śniadanie". Niestety, gdy pojawiły się oskarżenia przez prokuraturę o m.in. przestępstwa podatkowe i fałszowanie faktur jest kariera podłamała się.

Do czasu wyjaśnienia sprawy prezenterka została odsunięta od prowadzenia programu, a jej miejsce zastąpiła Małgorzata Opczowska. Marcelina Zawadzka nie może zatem liczyć na pensję od TVP. Gwiazda postanowiła jednak dorobić sobie jako modelka. Szczegóły zdradziła na Insta Stories.

Zobacz też:  Zawadzka nie wróci do "Pytania na śniadanie"? Padło nazwisko nowej prowadzącej 

Marcelina Zawadzka po zakończeniu pracy w "Pytaniu na śniadanie" dorabia jako modelka

Wspólnie z koleżanką z liceum, która zawodowo zajmuje się robieniem makijażu, zaprosiły wszystkie kobiety na spotkanie, na którym Marcelina wystąpi w roli modelki.

"Pomimo trudnej sytuacji chcemy siebie wspierać i dalej działać w takim zakresie, w jakim jest to możliwe, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dlatego chciałam zaprosić na kameralne spotkanie o charakterze edukacyjnym. Gościem specjalnym będzie Marcelina Zawadzka " - czytamy w zaproszeniu.

Pierwszy pokazał makijażu glow kosztuje 199 złotych, natomiast  kolejny - "smokey eye wersja PRO" to koszt 349 zł.

Marcelinie Zawadzkiej popularność przyniosło zwycięstwo w konkursie Miss Polonia 2011. Dwa lata później Zawadzkiej udało się zrobić karierę jako prezenterka telewizyjna. Była prowadzącą takich programów jak m.in. "Projektanci na start",  "Bake Off-Ale Ciacho", "The Voice of Poland" oraz oczywiście "Pytanie na śniadanie".

zawadzka_marcela
fot. Instagram.com/ Marcelina Zawadzka

RadioZet.pl