Zamknij

Zaręczyny w "Pytaniu na śniadanie". Zbyszek z "Sanatorium miłości" oświadczył się Ani! [WIDEO]

05.12.2021 16:41
Ania i Zbyszek z "Sanatorium miłości 3"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

W "Pytaniu na śniadanie" Zbyszek z "Sanatorium miłości 3" oświadczył się Ani. Senior nagle wyjął pierścionek i w obecności kamer poprosił ukochaną o rękę. Wszystkiemu przyglądali się zaskoczeni prowadzący, Izabella Krzan i Tomasz Wolny. 

Anna Król i Zbigniew Zamróz z "Sanatorium miłości 3" podczas turnusu w Polanicy-Zdroju przez moment mieli się ku sobie. Podczas jednego z pikników Zbyszek zapytał Anię wprost: "na czym stoimy i jakie mamy szanse" i zadeklarował, że "chce spróbować". Nieufna z natury Ania była lekko zaskoczona propozycją, ale postanowiła dać przyjacielowi zielone światło. 

Tymczasem ni stąd, ni zowąd Zbyszek nagle zainteresował się inną uczestniczką programu - Janiną, która wydawała się być przeciwieństwem spokojnej i nieco wycofanej Ani. Senior tłumaczył przed kamerami, że niczego nikomu nie obiecywał i jak mówił, przed podjęciem decyzji chciałby poznać także inna panie. Wolta Zbyszka doprowadziła do konfliktu między Anią i Janiną. Kuracjuszki wprawdzie szybko się pogodziły, ale temat Zbigniewa do końca turnusu pozostawał drażliwą kwestią, o której nie chciały rozmawiać. 

Pytanie na śniadanie: Zbyszek z "Sanatorium miłości 3" oświadczył się Ani przed kamerami

Ostatecznie Zbyszek nie zdobył się na odwagę, żeby w finale wyznać coś Janinie, ale zdjęcia z pożegnania sugerowały, że tych dwoje ma szanse po programie zostać parą. Tymczasem ze znajomości Zbigniewa i Janiny nic nie wyszło. Za to kuracjusz miał odnowić kontakt z Anią, o czym świadczyły m.in. ich wspólne zdjęcia znad morza zamieszczone w social mediach. 

Okazuje się, że na przyjaźni się nie skończyło. W ostatnim wydaniu na żywo "Pytania na śniadanie" Zbyszek postanowił się oświadczy. Gdy Izabella Krzan i Tomasz Wolny zapytali goszczącą w studiu parę o uczuciowe plany, Zbyszek nagle wstał, wyjął pierścionek i poprosił Anię o rękę. Była gwiazda "Sanatorium miłości" zaniemówiła z wrażenia, ale po chwili wahania przyjęła oświadczyny. 

- Jestem bardzo szczęśliwa. Przyjęłam pierścionek i jestem teraz narzeczoną Zbysia - powiedziała Anna w rozmowie z Pomponikiem. - Ja wiedziałam, że z nim nigdy nie będę się nudzić, ale tym mnie zaskoczył. Nie zdradził się wcześniej z niczym, dlatego tak zmieszałam się na wizji - wyznała. 

Ania otrzymała piękny klejnot z białego złota i platyny, ozdobiony zielonym kamieniem. Teraz gwiazdy "Sanatorium miłości" czeka ich ślub, lecz jak oboje podkreślają, nie spieszy im się z wyznaczaniem terminu. Przede wszystkim muszą jeszcze ustalić, gdzie razem zamieszkają, bowiem Ania ma dom w Rytrze (Małopolskie), z kolei Zbyszek jakiś czas temu przeniósł się z Opola do Darłówka.