Zamknij

Pytanie na śniadanie: zmiany w programie. Ważna wiadomość dla widzów

Maciej Friedrich
25.06.2020 14:36
Zmiany w godzinie emisji "Pytania na śniadanie"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ważna wiadomość dla wielbicieli programu "Pytanie na śniadanie". Według medialnych doniesień w wakacje zmieni się godzina emisji śniadaniowego formatu TVP. Informację zdradził także jeden z prowadzących, Olek Sikora.

"Pytanie na śniadanie" to polski program, który na antenie TVP2 możemy oglądać od 2002 roku. Śniadaniowy format, w którym możemy zobaczyć reportaże, poradniki, kącik kulinarny, przegląd prasy i wiele innych, od lat toczy zacięty bój z konkurencyjnych "Dzień Dobry TVN" o miano najpopularniejszego porannego programu, który towarzyszy Polakom przy śniadaniu i nie tylko.

Co ciekawe, nawet w dobie pandemii koronawirusa nowe odcinki były kręcone bez większych zmian. Jedna z prowadzących, Ida Nowakowska, podkreślała, że format jest Polakom potrzebny w trudnym momencie.

- Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych - opowiadała.

"Pytania na śniadanie" nie zabraknie także podczas wakacji. Widzowie prawdopodobnie będą musieli wziąć pod uwagę zmianę w godzinach emisji.

 Afera w "Pytaniu na śniadanie". Zrobili z eksperta byłego alkoholika. "Nie mieści mi się to w głowie"

Pytanie na śniadanie: zmiana godzin emisji w wakacje 2020

Jak poinformował portal Wirtualne Media, od poniedziałku 29 czerwca "Pytanie na śniadanie" będzie nadawane nieco wcześniej, program rozpoczynać będzie się o godzinie 7.30. Taką samą informację w mediach społecznościowych opublikował jeden z prowadzących, Aleksander Sikora.

- Tak się chichramy ze szczęścia przed jutrzejszym wydaniem @pytanienasniadanie, które rozpoczynamy o 8:00 (od 29.06 od 7:30). Kto jutro spędzi ze mną i Małgorzatą Tomaszewską mój urodzinowy poranek? - czytamy na profilu Sikory na Instagramie.

Z kolei szefowa redakcji nie chciała oficjalnie potwierdzić nowej godziny emisji "Pytania na śniadanie", choć przyznała, że taka opcja jest brana pod uwagę.