Zamknij

Qczaj nie stronił od alkoholu. Opowiedział o wypadku, jakiego doświadczył po pijanemu

21.10.2021 08:48
Daniel Kuczaj
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Qczaj to trener personalny i gwiazdor TVN, który swoim pozytywnym nastawieniem do życia zyskał wielu fanów w całej Polsce. Jednak i on przeżył bardzo wiele trudnych chwil. Opowiedział o wypadku, jakiego doświadczył po pijanemu.

Daniel Kuczaj, znany pod pseudonimem Qczaj od kilku już lat cieszy się w Polsce statusem osobowości telewizyjnej. Trener personalny i gwiazdor TVN regularnie pojawia się w mediach, gdzie zachęca do aktywnego stylu życia i pokazuje, jak pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Jednak Qczaj cieszy się sympatią nie tylko dzięki swojemu podejściu do zdrowia i sportu, ale przede wszystkim dzięki pogodnemu stylowi bycia oraz szczerości, z jaką potrafi mówić zarówno o miłych, jak i trudnych sprawach. Kuczaj w wywiadach wielokrotnie mówił o tym, czego doświadczał po swoim coming oucie,  o swoich myślach samobójczych, oraz problemach z używkami.

W niedawnym wywiadzie w programie "Pacześ Show" trener przyznał, że dopiero w ubiegłym roku postanowił rzucić alkohol, ale ponownie sięgnął po niego na urodzinach swojej koleżanki w Dubaju.

Zobacz także: Marcin Gortat przeprasza za słowa o gardzeniu kobietami. "Moje słowa mogły być mocne"

Qczaj miał wypadek pod wpływem alkoholu. Nawet nie zauważył, że stracił ząb

Kuczaj postanowił spróbować alkoholu na imprezie urodzinowej koleżanki, jednak zabawa ta wymknęła się spod kontroli i trener, jak sam określił - "nadupcył się". Był w takim stanie, że nie zakończyło się to dla niego dobrze. Doszło do wypadku, w wyniku którego trener stracił ząb.

"Powiedziałam sobie, że od dwudziestego siódmego nic nie piję. Od tamtego czasu tylko raz się nadupcyłem. Nadupcyłem się do tego stopnia, że zęba straciłem. To było na urodzinach mojej przyjaciółki w Dubaju" - wyjaśnił. Okazało się, że sam nie zauważyłl nawet, że nie ma zęba. Uświadomili mu to dopiero znajomi z imprezy, którzy razem z nim szukali zguby. Na szczęście udało się ją znaleźć.

"Mówią mi, że mi ząb wypadł. Szukaliśmy na tej łodzi tego zęba. Znalazłem go i jest na swoim miejscu" - powiedział trener.