Zamknij

Qczaj pochwalił się przed Kubą Wojewódzkim swoim przyrodzeniem

Judyta Wanicka
16.10.2019 11:06
Daniel Kuczaj
fot. Instagram:@qczaj

Daniel Kuczaj, znany w sieci jako Qczaj, gościł we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. Popularny trener fitness z Podhala zdradził widzom kilka ciekawostek ze swojego życia. Gdy temat zszedł na relacje damsko-męskie, mierzący zaledwie 165 cm góral z dumą pochwalił się rozmiarami swojej męskości.

Daniel Józef Kuczaj, dobrze znany w mediach społecznościowych jako Qczaj – „kołcz rzyci”, jest popularnym trenerem personalnym z Podhala. Popularność zdobył dwa lata temu, zamieszczając zabawne filmiki motywacyjne dla kobiet pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Żywiołowy charakter, szczerość i góralskie poczucie humoru sprawiły, że Qczaj zdobył tysiące wiernych fanów i jest obecnie jedną z najbardziej lubianych gwiazd Instagrama w Polsce. We wtorek Kucza pojawił się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego razem z pianistą jazzowym Leszkiem Możdżerem.

Qczaj u Wojewódzkiego pochwalił się swoją męskością

Daniel Kuczaj na co dzień jest prawdziwym wulkanem energii. Uśmiech prawie nie schodzi z jego twarzy. Jednak nie każdy wie, że wesoły góral ma za sobą trudną przeszłość. W programie Kuby Wojewódzkiego Qczaj zdradził, że przez sytuację rodzinną wpadł w depresję i miał myśli samobójcze.

Alkohol, depresja, sterydy, próba samobójcza. Gdybyś był z mojej rodziny, też by cię to spotkało. Ja dzisiaj cieszę się z tego, co się dzieje. Odcinam to, co było – powiedział w programie.

W szkole był wyśmiewany ze względu na niski wzrost. Góral umiał jednak podejść do tego z dystansem.

Bili mnie, bo nosiłem koszulkę Enrique Iglesiasa. Wiedziałem, że kiedyś kobiety będą do mnie wzdychać jak do Iglesiasa. Koledzy ściągali mi tę koszulkę, deptali po niej, rozrywali. Poszedłem kiedyś do pani psycholog. Powiedziała: „Przestań ich prowokować”. Na drugi dzień znowu założyłem tę koszulkę i dostałem w**erdol – opowiadał.

Wojewódzki nie mógł się powstrzymać, by nie zagadnąć trenera o sprawy damsko-męskie. Prowadzącego interesowało, czy mierzący 1,65 m Qczaj ma powodzenie u kobiet.

Czy ty wiesz, że niskie dziewczyny wolą wysokich facetów, wysokie dziewczyny wolą wysokich facetów, wysocy mężczyźni wolą wysokich facetów? Jak ty się z tym czujesz? – zapytał Wojewódzki. 

Okazuje się, że brak standardowych 180 cm w niczym nie przeszkadza Qczajowi. Góral może się pochwalić nie tylko licznym gronem wielbicielek w Internecie, które zwierzają mu się z intymnych spraw i proszą o rady, ale ma też spore powodzenie w życiu. Podhalański „kołcz rzyci” wyznał, że w łóżku zdecydowanie ma się czym pochwalić.

Mam wszystko tam, gdzie powinienem mieć, w łóżku się wszystko wyrównuje. Jest za co trzymać, ci powiem – wyznał Wojewódzkiemu Qczaj.

RadioZET.pl/jw