Zamknij

Qczaj półnago na zdjęciach. Trener pokazał idealnie umięśnione ciało [FOTO]

Judyta Wanicka
20.03.2020 08:42
Qczaj
fot. Instagram:@qczaj

Qczaj odsłonił wyrzeźbione ciało w artystycznej sesji zdjęciowej. Trener z Podhala zaprezentował imponującą muskulaturę. W takim wydaniu fani jeszcze go nie widzieli! 

Daniel Józef Kuczaj, dobrze znany w mediach społecznościowych jako Qczaj – jest popularnym trenerem personalnym z Podhala. Popularność zdobył trzy lata temu, zamieszczając zabawne filmiki motywacyjne dla kobiet pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Żywiołowy charakter, szczerość i góralskie poczucie humoru sprawiły, że Qczaj zdobył tysiące wiernych fanów i jest obecnie jedną z najbardziej lubianych gwiazd Instagrama w Polsce. Niedawno dokonał coming outu i wyznał, że jest gejem.

Qczaj nago w sesji - gorące zdjęcia trenera

Qczaj na co dzień jest prawdziwym wulkanem energii. Uśmiech prawie nie schodzi z jego twarzy. Jednak nie każdy wie, że wesoły góral ma za sobą trudną przeszłość. W dzieciństwie był molestowany przez przyjaciela rodziny. Traumatyczne doświadczenia sprawiły, że wpadł w depresję i usiłował popełnić samobójstwo. Wiarę w siebie odzyskał po latach, spełniając się w sporcie.

Dzisiaj Qczaja podziwia cały polski internet i to nie tylko za świetny charakter, ale również doskonałe ciało, które zbudował dzięki uporowi i ciężkiej pracy. Jego imponującą muskulaturę można podziwiać m.in. w artystycznej sesji autorstwa Pawła Spychalskiego - fotografa i pasjonata fitnessu. 

Qczaj z nagim torsem prezentuje się tu jak młody bóg. Idealna rzeźba ciała robi wrażenie i może być motywacją dla wszystkich, którzy walczą o doskonałą tężyznę fizyczną. 

RadioZET.pl/jw