Zamknij

Qczaj załamany wynikiem wyborów uderza w Dudę. "Lepiej być pijanym pedofilem niż gejem"

14.07.2020 14:02
Qczaj przyznał się, że jest gejem
fot. Instastory:@qczaj

Qczaj gorzko podsumował zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich 2020. Trener fitnessu z Podhala, który niedawno dokonał coming outu, wyznał, że w dzieciństwie padł ofiarą pedofila. W poruszającym nagraniu potępił decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mężczyzny skazanego za pedofilię. 

Qczaj emocjonalnie zareagował na decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu mężczyzny skazanego za gwałty i znęcanie się nad małoletnią córką. Po ogłoszeniu zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich 2020 znany trener zamieścił na Instastory przejmujące nagranie adresowane do mamy. Qczaj wyznał, że sam został zgwałcony przez pedofila i wie, z jaką traumą muszą mierzyć się ofiary. Zwycięstwo Dudy uważa za przypieczętowanie krzywdzącego systemu, w którym osoby innej orientacji są napiętnowane bardziej niż przestępcy. 

W marcu Daniel Kuczaj dokonał coming outu i publicznie wyznał, że jako 7-latek był wykorzystywany seksualnie przez przyjaciela rodziny. Trauma z dzieciństwa spowodowała, że jako nastolatek wpadł w depresję i usiłował popełnić samobójstwo. Z czasem zajął się sportem, który - jak podkreślił - pomógł mu odzyskać wiarę w siebie po koszmarnych przeżyciach. Qczaj podzielił się wstrząsającym wyznaniem w mediach społecznościowych. 

Daniel Qczaj podzielił się z fanami wstrząsającą historią. Podziękował fanom za ogromne wsparcie 

Qczaj potępił decyzję Andrzeja Dudy o ułaskawieniu pedofila 

Qczaj na co dzień jest prawdziwym wulkanem energii, uśmiech prawie nie schodzi z jego twarzy, ale traumatyczna przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Gdy trener dowiedział się, że Andrzej Duda ponownie został prezydentem, opublikował rozpaczliwe nagranie skierowane do matki. 

Cześć mamusiu! Mamo, nie bój się o mnie, bo ja sobie poradzę. Wiesz, że sobie zawsze radziłem, niezależnie od tego, jaka była władza, poradzę sobie i tym razem. Nie to jest dla mnie najbardziej przerażające. Najbardziej przerażające jest dla mnie to, że dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem, bo dostaniesz ułaskawienie od prezydenta, niż gejem, niż kimś, kto kocha. To jest najstraszniejsze, mamo - mówił rozżalony. 

Na moje oburzenie, że Duda nie jest moim prezydentem i ułaskawił pedofila, dostaję odpowiedź od matki: "Jakiego pedofila ułaskawił, po co powielać takie głupoty, facet odbył karę i jego rodzina poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo im pomaga finansowo. Chcą normalnie się kontaktować". Rozumiesz to? To jest przerażające, bo baba ma dwójkę dzieci. I kazałem jej sobie wyobrazić, jak jakiś facet, albo ich ojciec, wkłada im ręce w gacie, gwałci je i bije po twarzy, czy sobie wyobraża wybaczyć takiemu chłopu – powiedział ledwie powstrzymując łzy. 

Pomyślałem, że nagram wiadomość do Ciebie, Mamo, i ją udostępnię, żeby ludzie wiedzieli, jak czują się niektóre osoby, jak czują się niektórzy ludzie, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila i który idzie w tym momencie na terapię, żeby sobie, k***a, każdego dnia radzić z życiem! A w tym kraju pod flagą biało-czerwoną jestem od lat szykanowany. Bo lepiej być pijanym pedofilem. Lepiej być w tym kraju pijanym pedofilem, niż być gejem! To nie jest spoko, to jest straszne! - podsumował nastroje w Polsce zrozpaczony Daniel Kuczaj.