Zamknij

Qczaj zamieszka z nowym partnerem? Szczerze odpowiedział. "Powiew świeżości"

06.07.2021 12:35
Daniel Qczaj Kuczaj
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Daniel Kuczaj, lepiej znany jako Qczaj, zdradził, czy ma zamiar zamieszkać ze swoim partnerem. Szczerze opowiedział także o łączącej ich relacji i nie ukrywał, że, jak w każdym związku, pojawiają się problemy.

Daniel Kuczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce, który popularność zyskał dzięki działalności w sieci. Obecnie jednak stał się ogólnopolskim celebrytą, który cieszy się dużą sympatią i szacunkiem osób, które motywuje do zrzucenia wagi, zadbania o siebie i zainteresowania się zdrowym stylem życia. Publikowane przez niego treningi biją rekordy w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że wcześniej czy później Qczaj musiał pojawić się także w klasycznych mediach. W parze z Pauliną Biernat wystąpił w 2019 roku w "Tańcu z gwiazdami". Choć nie zwyciężył, na dobre zapisał się w świadomości widzów.

W 2020 roku Daniel wywołał niemałe zamieszanie, ogłaszając publicznie, że jest gejem. Kuczaj nie boi się poruszania trudnych tematów, opowiadał między innymi o próbie samobójczej. Na szczęście od kilku lat jest szczęśliwy w związku z partnerem, który nie obraca się w kręgu show-biznesu, a sam trener stara się oddzielić życie osobiste od zawodowego. Zrobił jednak wyjątek i w rozmowie z portalem Pomponik opowiedział o relacji z ukochanym oraz zdradził, czy planują mieszkanie razem.

ZOBACZ TAKŻE: Qczaj ostro po wpisie Kaczorowskiej. "Najbardziej ch**owy post w internecie"

Daniel Kuczaj zamieszka z partnerem? Opowiedział o relacji z ukochanym

Qczaj racjonalnie podchodzi do związku i zdaje sobie sprawę, że w każdej relacji zdarzają się trudne momenty. Na szczęście w jego związku obecnie wszystko układa się bardzo dobrze.

- Jestem bardzo, bardzo zakochany [...] w każdym związku są i wyżyny, i doły i czasami jest gorzej, czasami lepiej. Teraz jest moment, kiedy jest bardzo dobrze. Mój partner jest spoza show-biznesu, więc czasami musi znosić różne komentarze, wiadomości, które do mnie przychodzą. Musi być na to odporny i musi mi ufać, że tego nie wykorzystam - opisywał.

Czy zatem ich relacja weszła na poziom, w którym mogliby razem zamieszkać? Wszak wiele znanych par decyduje się na ten krok bardzo szybko. Jednak Daniel i jego partner dobrze czują się w osobnych mieszkaniach.

- Obaj jesteśmy indywidualistami, uczymy się trochę przebywać razem, lubimy spędzać czas razem, jest zawsze powiew świeżości, my to lubimy - ocenił.

Trener zażartował jednak, że sytuacja jest dynamiczna. Pod ich opiekę trafił kolejny kot, być może zwierzęta wpłyną na poważną decyzję zakochanych.