Zamknij

Quebonafide pokazał, jak bawi się na weselu z Natalią Szroeder. Wideo jest hitem w sieci

Sylwia Wamej
21.02.2020 10:39
Quebonafide
fot. Jakub Kamiński/ DDTVN/ East News

Quebonafide nie przestaje zaskakiwać. Znany raper pokazał, jak bawi się na weselu znajomych ze swoją ukochaną - Natalią Szroeder. Wideo jest hitem sieci.

Quebonafide pokazał, jak bawi się z Natalią Szroeder na weselu znajomych

Quebonafide robi wszystko, żeby było o nim głośno. Znany raper odkąd zmienił wizerunek na potrzeby nowej płyty, nie przestaje być na językach. Kuba Grabowski nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pochwalił się na InstaStories relacją z wesela znajomych. Quebonafide pokazał krótki filmik, na którym tańczy z ukochaną do piosenki "Cheri Cheri Lady".

Quebonafide jest konsekwentny w swoim wizerunku i nawet na weselu prezentuje się z poważną miną i charakterystycznej stylizacji, którą zakłada na potrzeby nowej płyty.

Wideo, na którym raper tańczy z Natalią Szroeder, staje się hitem w sieci. Internauci wytykają Kubie, że wciąż pokazuje się w tej samej stylizacji. "Nadal w tej samej koszuli" - piszą fani, "od tygodnia się nie przebrał"  - piszą.

Quebonafide
fot. Instagram.com/ Quebonafide

Quebonafide ogłosił trasę koncertową w kwietniu

Quebonafide od kilku tygodni wzbudza wielkie emocje. Raper zmienił wizerunek, zakrył liczne tatuaże i znacznie się wyciszył. Metamorfoza prawdopodobnie powstała na potrzeby nowej płyty. O tym, czy Quebonafide będzie konsekwentny w swoim wizerunku, fani przekonają się na koncertach, który artysta zagra w kwietniu.

Zagłosuj

Przekonuje cię nowy wizerunek Quebonafide?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW