Zamknij

Quentin Tarantino ożenił się! Jego wybranka jest znacznie młodsza

Redakcja
29.11.2018 13:38
Quentin Tarantino
fot. Archiwum RadioZET.pl

Quentin Tarantino wziął ślub! W wieku 55 lat reżyser postanowił poślubić swoją młodszą o 20 lat partnerkę – Danielę Pick. Kim jest żona hollywoodzkiego reżysera?

55-letni Quentin Tarantino powiedział sakramentalne „tak”. Reżyser, który dotąd stronił od małżeńskich zobowiązań, poślubił swoją partnerkę Danielę Pick. Tarantino i młodsza o 20 lat partnerka zaręczyli się ponad rok temu po kilkuletniej znajomości. Jak widać, Tarantino stracił głowę dla Pick i postanowił uroczyście ślubować jej swą miłość.

Quentin Tarantino i Daniela Pick pobrali się

Jak informują zagraniczne media, ceremonia ślubna była skromna i odbyła się w środę, 28 listopada. Tarantino i Pick ślubowali sobie w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół, choć wesele zorganizowano już dla szerszego grona. Salę przystrojono setkami białych kwiatów, które zwisały nawet z sufitu, tworząc wyjątkową atmosferę, oraz lampionami. Na przyjęcie zaproszonych zostało wielu znanych gości, a w trakcie nie zapomniano o żydowskich zwyczajach ślubnych, które był ukłonem dla Pick (ma ona żydowskie korzenie).

Kim jest Daniela Pick?

Daniela Pick urodziła się w 1983 roku w izraelskim Ramat Ha-Sharon. Jest córką Sviki Picka, aktora i kompozytora, który – co ciekawe – urodził się we Wrocławiu jako Henryk Zvi Pik, oraz kompozytorki Mirit Shem-Or. Pick i Tarantino poznali się w 2009 roku, kiedy ona zajmowała się promocją filmu „Bękarty wojny”. Pick, podobnie jak jej rodzice i siostra, działa w też w branży muzycznej. Kilka lat temu wzięła udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji, niestety bez sukcesów.

Jej styl śpiewu jest niekiedy porównywany do miksu Adele i Amy Winehouse.

Świeżo upieczonym państwu młodym ślemy gratulacje!

RadioZET.pl/SA