Zamknij

Radek Majdan komentuje roznegliżowane zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Redakcja
25.05.2017 13:50
Malgorzata Rozenek
fot. Instagram

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym pozuje w majtkach i krótkiej bluzce. W sieci posypały się komentarze i oczywiście fala krytyki. Teraz głos w sprawie zabrał Radosław Majdan. Co myśli o roznegliżowanych zdjęciach swojej żony?

Trzeba przyznać, że Radosław Majdan jako mąż jest bardzo wyrozumiały. Były piłkarz został zapytany o to, co sądzi o zamieszczaniu w sieci roznegliżowanych zdjęć. Oczywiście chodziło o zdjęcia Małgorzaty Rozenek, która kilka dni temu wrzuciła do internetu swoją seksowną fotkę w majtkach i krótkiej koszulce. Nie każdemu mężczyźnie może podobać się, kiedy jego żona lub partnerka z taką swobodą prezentuje publicznie "odkryte" fotki. Jednak Radek Majdan w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego żona jest piękną kobietą i i on nie widzi nic przeciwko temu, by to pokazywała innym.

"Wiadomo, że w każdym związku pojawia się zazdrość. To jest dobre. Ale jeśli chodzi o zdjęcia, to zupełnie nie jestem zazdrosny" – powiedział.

Nie ma się co dziwić jego podejściu, bo sam były piłkarz także nie obawia się podobnych zdjęć. W sieci były już m.in. fotki z urlopu pary, na których pozowali przy basenie, a celebrytka nie miała na sobie góry od kostiumu.

Wielu internautów krytykuje takie zachowanie, uważając, że ze względu np. na swoje dzieci nie powinna podobnych zdjęć umieszczać w sieci. Wielu jednak podziela zdanie Radka: "Świetna fotka, świetne ciało, świetna Kobieta, a zazdrość negatywnie komentujących... Bezcenna". Oto zdjęcie, o które poszło.

Podzielacie zdanie Radka?

RadioZET.pl/Fakt/SA