Zamknij

Radek Majdan razem z Heniem i dziadkami. Pod postem wywiązała się dyskusja na ważny temat

05.08.2020 09:50
Radosław Majdan
fot. Instagram/@r_majdan

Radek Majdan pokazał rodziców, którzy z nim i Heniem pozują do zdjęcia. Pod postem wywiązała się dyskusja na ważny temat.

Radosław Majdan pokazał wyjątkowe zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoimi rodzicami i Henryczkiem. Dziadek i babcia Majdan wyglądają na bardzo uradowanych spotkaniem, a sam tata stwierdził, że są wprost zakochani. Przy zdjęciu napisał krótki komentarz:

"Babcia i Dziadek Majdan z wizytą u Henryczka. Zakochani w Nim".

Internauci są podzieleni czy Henio jest bardziej podobny do babci, czy do dziadka.

Doda i Majdan - zobacz, jak wyglądała najpopularniejsza para showbiznesu

Radosław Majdan pokazał kolejne zdjęcie z Henryczkiem

Jak pod każdym zdjęciem z małym Heniem, które pojawiają się zarówno u Małgorzaty Rozenek, jak i u Radosława Majdana, tak i tym razem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niespodziewanie wywiązała się dyskusja, dotycząca ważnej sprawy: posiadania potomstwa. Jedna z komentujących napisała z pozoru niewinne zdanie:

"Teraz czas na dziewczynkę".

Każdy, kto wie, jak trudną drogę do upragnionego rodzicielstwa pokonali Radek Majdan i Małgorzata Rozenek, zdaje sobie sprawę, jak przykre mogą być takie komentarze. Jednocześnie takie słowa dają dowód temu, że nadal wielu ludzi nie widzi nic dziwnego w mówieniu innym, co powinni, a czego nie powinni robić. Masz jedno maleństwo? Czas na drugie. Masz chłopca? Czas na dziewczynkę. Masz psa? Pora na dziecko. Wiele osób z podobnymi sytuacjami spotyka się na co dzień, a ci, którzy takie uwagi czynią, często nie zdają sobie sprawy, co tak naprawdę za jakąś sytuacją stoi.

Na komentarz bardzo szybko zareagowały inni. Od razu zwrócili uwagę, że podobne teksty są po prostu wchodzeniem z butami w czyjeś życie.

"Takie teksty są bardzo niefajne" - pisze jedna. Inny komentujący wskazuje, że takie komentarze dotyczą także innych sfer życia (oczywiście czyjegoś):

"Tego się słuchać nie da. Kiedy ślub, kiedy dziecko, kiedy drugie" - zauważa.

Kolejne osoby zaczęły wypytywać wścibską internautkę o jej osobiste sprawy, by pokazać, że to po prostu nie jest w porządku. Sam Radek Majdan o odpowiedź się nie pokusił.

RadioZET.pl/AS