Zamknij

Radek Majdan wzruszył do łez Małgorzatę Rozenek. "Siedzę i płaczę" [WIDEO]

11.09.2020 14:31
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Radosław Majdan przygotował dla swojej ukochanej żony - Małgorzaty Rozenek nie lada niespodziankę. Sportowiec z okazji 4. rocznicy ślubu stworzył specjalnie dla Małgorzaty wideo z najważniejszymi momentami ich związku. Małgorzata Rozenek nie kryje wzruszenia.

Radosław Majdan i Małgorzata  Rozenek uchodzą za zgrane i szczęśliwe małżeństwo. W czerwcu tego roku para przywitała na świecie synka Henryka. Niedawno Małgorzata i Radosław świętowali 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji ukochany gwiazdy stworzył specjalnie dla niej filmik, w którym uwiecznił wszystkie ważne momenty w ich związku. Małgorzata Rozenek nie ukrywa wzruszenia.

"Taką niespodziankę przygotował dla mnie Radosław z okazji 4 rocznicy ślubu ❤️ nasza ukochana piosenka, najważniejsze momenty, siedzę i płaczę oglądając to po raz kolejny...
KOCHAM GO" - czytamy na profilu "Perfekcyjnej Pani Domu".

Radosław Majdan przygotował dla Małgorzaty Rozenek niespodziankę. Gwiazda nie kryje wzruszenia

Pod wideo pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, również ze strony kolegów i koleżanek z branży show-biznesu. "Miłość jest piękna" - napisała Agnieszka Włodarczyk, "Ten film to sens życia. Piękne emocje, jesteście wspaniali" - dodał Łukasz Jemioł.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan związali się ze sobą w  2013 roku. Ślub wzięli 10 września 2016 roku. W czerwcu tego roku na świat przyszedł ich wyczekany synek - Henryk. Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza ze związku z Jackiem Rozenkiem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl