Zamknij

Radosław Majdan leży w szpitalu. Wzruszył się tym, co przesłała mu żona [FOTO]

23.10.2020 13:08
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Radosław Majdan przebywa w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem. Mąż Małgorzaty Rozenek najgorsze ma już za sobą, ale do domu wyjdzie dopiero za kilka dni. Tymczasem poprosił żonę o przesłanie zdjęć swojego kilkumiesięcznego synka Henia. 

Radosław Majdan przed kilkoma dniami trafił do szpitala. Portal Pudelek pierwszy poinformował, że mąż Małgorzaty Rozenek zakaził się koronawirusem i znalazł się w stanie wymagającym hospitalizacji. Były bramkarz Wisły Kraków opublikował zdjęcie ze szpitala i napisał o swoim samopoczuciu. Nie potwierdził jednak, że zachorował na COVID-19. Mama Radosława Majdana wyznała, że Małgorzata Rozenek również czuła się źle i przeszła test na koronawirusa. 

Radosław Majdan jest kolejną osobą publiczną, która w ostatnich tygodniach zakaziła się SARS-CoV-2. W środę wieczorem Maryla Rodowicz poinformowała, że zachorowała na COVID-19. Przebieg choroby opisała także zakażona Maja Ostaszewska. Wcześniej Polskę zelektryzowała informacja, że Dorota Gardias walczy w szpitalu z silnymi objawami COVID-19. Koronawirusa mieli także Jerzy Owsiak oraz uczestnicy "Tańca z gwiazdami", m.in. Sylwia Lipka, Bogdan Kalus, Rafał Maserak i Lenka Klimentova. 

Dorota Gardias opowiedziała o objawach COVID-19. Walczyła z potężnym bólem 

Radosław Majdan w szpitalu. Małgorzata Rozenek przesłała mu zdjęcia Henia

Radosław Majdan musi spędzić w szpitalu jeszcze kilka dni. Sportowiec stęsknił się za rodziną, a najbardziej za swoim pierworodnym synkiem Heniem, który jest jego prawdziwym oczkiem w głowie. Poprosił nawet Małgorzatę Rozenek, żeby przesłała mu kilka zdjęć malca. Gwiazda oczywiście nie odmówiła, a całą sesją pochwaliła się na Instagramie.

Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka. Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa. Dbajcie o siebie - napisała Małgosia. 

W komentarzach zachwytom nie było końca. Najważniejszy był jednak ten od Radka Majdana. 

Mój śliczny kochany Synek. Tata bardzo tęskni. Za Mamą też! - wyznał wzruszony. 

Faktycznie trudno się nie rozczulić, widząc takie zdjęcia.