Zamknij

Majdan na rozczulającym zdjęciu z synem. Fani zachwyceni: "Genów nie oszukasz" [FOTO]

02.11.2020 12:48
Radosław Majdan
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Radosław Majdan pozuje z Henrykiem. Mąż Małgorzaty Rozenek wzbudził mnóstwo emocji nowym zdjęciem z kilkumiesięcznym synkiem. Okazuje się, że obaj są do siebie podobni bardziej, niż przypuszczaliśmy. 

Radosław Majdan niedawno wrócił do domu po kilkudniowym pobycie w szpitalu związanym z zakażeniem koronawirusem. Obecnie mąż Małgorzaty Rozenek stara się nadrobić czas rozłąki z rodziną. W weekend Majdan wziął udział w halloweenowej sesji razem z Małgorzatą i synami. Wszyscy przebrali się w stroje z serialu "Opowieści Podręcznej" i wsparli Strajk Kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce.

Po ostatnich kontrowersjach Majdanowie postanowili nieco ocieplić swój wizerunek w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek opublikowała zabawne zdjęcia Radosława Majdana z kilkumiesięcznym Henrykiem. Sesji towarzyszy ciekawe wyznanie odnośnie męża i syna. Okazuje się, że mały Henio jest wierną kopią taty i to nie tylko ze względu na uderzające podobieństwo fizyczne. Chłopczyk powoli ujawnia takie same zachowania jak ojciec, co dało się zauważyć podczas wspólnego oglądania telewizji. 

Mama Radosława Majdana o koronawirusie w rodzinie syna. Małgorzata Rozenek też była chora? 

Radosław Majdan i syn Henryk są jak dwie krople wody

Prowadząca "Projekt Lady" przyłapała męża i synka na takim samym geście. Na zdjęciach można zauważyć, że Henio, podobnie jak Radosław Majdan, bezwiednie chwyta za ucho, gdy jest nad czymś mocno skupiony.

Radzio od dzieciństwa ma taki zwyczaj, że jak jest skupiony, albo o czymś intensywnie myśli, to łapie się i międli za ucho. Nie wiem, dlaczego tak ma, ale spójrzcie teraz na Henrysia. No cóż... niedaleko pada jabłko od jabłoni, jaki ojciec taki syn. Oczywiście oglądają mecz - śmiała się Małgorzata Rozenek. 

Zdjęcia Radosława Majdana z synkiem absolutnie oczarowały fanów. W komentarzach podkreślano, że w malcu skupiły się wszystkie cechy Radka, a podobieństwo obu widać jak na dłoni. - Genów nie oszukasz - stwierdzili jednogłośnie internauci. - Radku, nie wyprzesz się. Mega cudowna sesja! - dodają. 

Mają rację? 

Wtopa na okładce z Majdanami? Internautom nie pasuje pewien szczegół [FOTO]