Zamknij

Radosław Majdan na starym zdjęciu. Fani drwią: "Dowód na to, że warto mieć żonę z gustem" [FOTO]

Judyta Wanicka
24.03.2020 16:54
Radosław Majdan na starym zdjęciu. Fani drwią: "Dowód na to, że warto mieć żonę z gustem" [FOTO]
fot. Instagram:@r_majdan

Radosław Majdan rozbawił fanów starym zdjęciem z czasów swojej futbolowej świetności. Bramkarz nie grzeszył wówczas dobrym stylem. Dopiero małżeństwo z Małgorzatą Rozenek korzystnie wpłynęło na jego wizerunek. 

Radosław Majdan wziął udział w popularnym wyzwaniu polegającym na publikowaniu zdjęć z przeszłości. Mąż Małgorzaty Rozenek udostępnił fotografię z 2002 roku, na której pojawia się w towarzystwie Olafa Lubaszenki i Pawła Wilczaka. Uwagę fanów zwrócił dawny styl bramkarza, który - mówiąc oględnie - mało miał wspólnego z dobrym gustem. Fani nie mają wątpliwości, że były mąż Dody wyrobił się pod wpływem Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan pokazał stare zdjęcie 

Radosław Majdan dobija pięćdziesiątki, ale nadal trzyma świetnie. Duża w tym zasługa Małgorzaty Rozenek, która raz na zawsze pożegnała go z kiczowatym wyglądem i właściwie zadbała o jego wizerunek. Dzisiaj tylko stare zdjęcia przypominają o tym, że były gracz Polonii Warszawa lubował się w rozjaśnianiu włosów, nieskromnej biżuterii i kiepsko dobranych stylizacjach. 

No cóż... Kiedyś wszyscy byliśmy młodzi. W dobrym towarzystwie zawsze łatwiej, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać - zażartował Radek Majdan. 

O Jezu! To dowód, że warto mieć żonę z gustem. Dobra robota Małgorzato Rozenek - napisała jedna z fanek. 

To dowód na to, że moda się zmienia, ale rozciągnięte swetry są nieśmiertelne - odbił piłeczkę Majdan.

Faktycznie to tylko kwestia ówczesnej modny? 

Zagłosuj

Podoba ci się obecny styl Radosława Majdana?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw