Zamknij

Radosław Majdan o początkach związku z Rozenek. "Przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu"

Patrycja Chudolińska
23.12.2019 11:52
Radosław Majdan
fot. Instagram/m_rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to ostatnio jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Niedawno media obiegła informacja o ciąży "Perfekcyjnej". Teraz jej mąż opowiedział o nieznanych kulisach początku ich relacji.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek spodziewają się dziecka

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przekazali w ostatnim czasie wspaniałą nowinę - para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Starania małżonków o ciążę były długie i trudne, dlatego informacja o wyjątkowym stanie gwiazdy była dla nich szczególnie radosna.

Kolejne dziecko w rodzinie Majdanów ucieszyło także fanów gwiazdy. Prowadząca "Perfekcyjnej" na Instagramie często dzieli się kulisami swojego życia, przez co jej obserwatorzy czują wyjątkową bliskość ze swoją idolką. Małgosia i Radek urzekli internautów przede wszystkim niepowtarzalnym poczuciem humoru i szczerością.

Radosław Majdan o początkach związku z Małgorzatą Rozenek

Przy okazji szczęśliwej nowiny Radosław Majdan postanowił wrócić wspomnieniami do początku jego związku z Małgosią Rozenek. W rozmowie z "Plejadą" ujawnił kulisy początków ich relacji. Okazuje się, że nie były one łatwe.

- Ona chciała się upewnić, czy na pewno traktuję naszą relację poważnie i czy nie podchodzę do niej jak do przelotnego romansu. Ja od początku byłem pewny swoich uczuć, ale ona dawała mi czas, żebym sam się z tym zmierzył i odpowiedział sobie na pytanie, na ile ta znajomość jest dla mnie ważna - podkreślił piłkarz.

Małgorzata Rozenek, gdy zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem, była już rozwódką i miała dwójkę dzieci z poprzedniego związku - Stanisława  i Tadeusza. Nic więc dziwnego, że była bardzo ostrożna podczas pierwszych spotkań z nowym ukochanym. Dodatkowym utrudnieniem okazali się fotoreporterzy, którzy śledzili celebrytkę.

- Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu - opowiada o pierwszych randkach z żoną Radosław Majdan.

Spodziewaliście się, że początki ich relacji były tak trudne?

Zagłosuj

Którą parę polskiego show-biznesu lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh