Zamknij

Radosław Majdan o porodzie Małgorzaty Rozenek. Zdradził, co szczególnego planuje

Patrycja Chudolińska
10.02.2020 18:52
Radosław Majdan Małgorzata Rozenek
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wkrótce zostaną rodzicami. Okazuje się, że przyszły tata bardzo chciałby towarzyszyć żonie przy porodzie. Teraz ujawnił swoje plany.

Radosław Majdan zdradza szczegóły porodu

Radosław Majdan nie może doczekać się momentu, w którym pierwszy raz zostanie ojcem. Piłkarz pomaga w wychowywaniu dwóch synów z pierwszego małżeństwa Małgorzaty Rozenek, jednak przyjście na świat syna będzie dla niego szczególną chwilą. Mąż "Perfekcyjnej Pani Domu" w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że będzie chciał uczestniczyć w porodzie.

- Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył - podkreślił Majdan w rozmowie z "SE".

Obecność przy porodzie żony to jednak nie wszystko. Dziecko najprawdopodobniej przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, a Małgosia będzie potrzebowała czasu, by dojść do siebie po zabiegu. Przyszły tata będzie musiał stanąć na wysokości zadania i pomóc ukochanej.

- Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić - przyznał Radosław Majdan.

Jakim tatą będzie Radosław Majdan?

Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek również jakiś czas temu skomentował jej ciążę. W rozmowie z "Faktem" zdradził, jakim tatą będzie jego zięć.

- Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! - powiedział z radością o Radosławie Majdanie.

Myślicie, że faktycznie sprawdzi się w nowej roli?

Zagłosuj

Śledzisz plotki o gwiazdach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh