Zamknij

Majdanowie świętują 49. urodziny Radka. Pokazali intymne zdjęcia z porodówki [FOTO]

11.05.2021 11:09
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Radosław Majdan obchodzi 50. urodziny. Małgorzata Rozenek złożyła mężowi życzenia i opublikowała serię "wspominkowych" zdjęć. Są wśród nich intymne fotografie z porodówki. 

Radosław Majdan skończył 49 lat. Były bramkarz i zawodnik polskiej reprezentacji, o którym głośno zrobiło się przez związek z Dodą, świętował ostatnią "czwórkę z przodu" razem z żoną Małgorzatą Rozenek. Gosia złożyła mu życzenia na Instagramie i zamieściła serię zdjęć upamiętniających najważniejsze wydarzenia z ich związku. Uwagę zwracają przede wszystkim intymne zdjęcia z porodówki, na których widzimy leżącą Małgorzatę Rozenek i czuwającego przy niej Radka oraz wzruszający moment pierwszego spotkania sportowca z Heniem.

Trzeba przyznać, że Majdanowie tworzą wyjątkowo zgrany duet. Pobrali się we wrześniu 2016 roku po kilku latach znajomości. Ich relacja zaczęła się w 2013 roku, gdy spotkali się na premierze filmu "Mój biegun". Małgorzata Rozenek święciła wówczas sukcesy jako "Perfekcyjna pani domu". Do cichych wielbicieli byłej żony Jacka Rozenka należał wówczas Radosław Majdan. Piłkarz wyznał później w wywiadzie, że pojawił się na imprezie właśnie ze względu na Małgosię. Od dawna pragnął ją poznać i w końcu nadarzyła się ku temu okazja. Po krótkiej pogawędce Radek i Małgosia byli sobą autentycznie oczarowani. Wkrótce stali się nierozłączni, choć jako para ujawnili się dopiero w 2014 roku na balu TVN.

Małgorzata Rozenek pokazała prywatne zdjęcia z okazji urodzin Radka

Ostatni rok był przełomowy dla małżeństwa Majdanów. W czerwcu 2020 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Henryk. 48-letni Radosław nie miał dzieci z żadną z poprzednich żon, dlatego był to dla niego szczególny moment. Para długo starała się o potomka metodą in vitro. Po drodze przeżywała sporo rozczarowań i dramatów, jak utrata jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej. Radosław asystował przy porodzie. 

Dzień przed porodem stresowaliśmy się razem. Ja w ogóle myślałem, że będę się w czasie porodu również stresował. O dziwo byłem strasznie spokojny. Jak już weszliśmy na salę operacyjną, to zszedł ze mnie cały stres. Było to wszystko bardzo szybko i profesjonalnie przeprowadzone. Mieliśmy również kilka rozmów z ludźmi, którzy przeprowadzali ten poród. Uspokoiła mnie ich fachowość. Wszystko, co mówiła pani anestezjolog miało miejsce. Wszystko, o czym rozmawialiśmy  z panem doktorem, też wpłynęło na mnie uspokajająco. Tak bardzo, że aż Małgosia zapytała mnie, czemu jestem taki spokojny - opowiadał w rozmowie z JastrząbPost Majdan. 

W końcu 10 czerwca Radek ogłosił radosną nowinę na Instagramie. 

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 gr/58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami Henio - napisał, z dumą pokazując nowo narodzonego synka. 

Tamten dzień znalazł się we wspomnieniach Małgorzaty Rozenek, która z okazji 49. urodzin Radka udostępniła niepublikowane dotąd zdjęcia z porodówki.

Król ma dziś urodziny. Ostatnie z czwórką z przodu. Tyle się w tym czasie wydarzyło, a jeszcze więcej przed nami. Kocham Cię! - wyznała gwiazda. 

Henio wkrótce skończy roczek. Urodziny mają być huczne i odbyć się w Meksyku. Zobaczcie, jak wyglądał moment, w którym "dzidziuś Majdana" przyszedł na świat. 

Małgorzata Rozenek pokazała przystojnego brata. "Brad Pitt jak żywy" [FOTO]