Zamknij

Radosław Majdan nie miał litości dla PiS. Ostre słowa: "Traktuje swoich wyborców jak matołów"

Maciej Friedrich
21.09.2021 10:13
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
fot. Pawel Wodzynski/East News

Radosław Majdan udzielając wywiadu, w ostrych słowach wypowiedział się na temat Prawa i Sprawiedliwości. Męża starała się uspokoić Małgorzata Rozenek-Majdan, jednak były piłkarz postanowił dobitnie pokazać, co myśli o partii rządzącej.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedni z najpopularniejszych polskich celebrytów, od lat uznawani są za czołową krajową "power couple". Gwiazda TVN i były piłkarz cieszą się ogromną sympatią oddanych fanów, którzy z uwagą śledzą ich życie między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Internet jest dla nich nie tylko sposobem na utrzymywanie rozgłosu, ale także miejscem, w którym zarabiają duże pieniądze dzięki reklamowaniu produktów rozmaitych marek. Para nie skupia się jednak jedynie na marketingu, w wywiadach porusza czasem także ważne kwestie społeczne.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i Radosław są ściśle związani ze stacją TVN, a co za tym idzie, niespecjalnie po drodze im z działaniami partii rządzącej. Przy okazji głośnej afery związanej z ustawą " lex TVN" podniesiono temat walki o wolne i niezależne media. W rozmowie z portalem Plotek Majdan zdecydował się bardzo ostro wypowiedzieć na temat działań Prawa i Sprawiedliwości. Na tyle ostro, że zaskoczył nawet Małgorzatę, która starała się uspokoić męża.

Radosław Majdan ostro skrytykował Prawo i Sprawiedliwość. Jest oburzony działaniami rządu?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że nie jest zachwycona sytuacją polityczną w naszym kraju.

- Wszyscy stajemy się powoli odrobinę bezsilni, ale wtedy trzeba wrócić pamięcią do tego, co było. Tak naprawdę jedyną radą jest po prostu wytrwać i nie dać się zmęczyć. Ja mam wrażenie, że my już operujemy na takiej skali bezczelności, która jest obliczana na zmęczenie przeciwnika. To co, my robimy na arenie międzynarodowej, zaczyna być już niebezpieczne. My nie możemy odpuścić i trzeba o tym mówić, trzeba reagować - oceniła.

Radosław Majdan zdecydował się na o wiele mniej dyplomatyczną ocenę partii rządzącej i jej działań.

- Ja, jak patrzę na to tak z boku, to mam wrażenie, że opcja rządząca traktuje swoich wyborców jak matołów, którzy nic nie wiedzą - krytykował.

Małgosia najwyraźniej uznała, że Radosław przesadził, jednak hasło "Pysiu!" nie powstrzymało byłego sportowca przed dokończeniem wypowiedzi.

- Ale serio, to jest taka narracja. Jeżeli mówi się, że oni chcą zgarnąć TVN, bo chodzi tu o Chińczyków, Rosjan, o kartele narkotykowe. To ubliża. Ktoś, kto jest ich zwolennikiem, powinien czuć się urażony - podsumował.

Zgadzacie się z surową oceną Majdana?