Zamknij

Radosław Majdan pokazał mamę. "Babcia petarda" [FOTO]

17.09.2021 07:49
Radosław Majdan
fot. Hornet/ Reporter/ East News

Radosław Majdan chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami na Instagramie. Tym razem sportowiec zaprezentował wielbicielom zdjęcie, na których pokazał swoją mamę Halinę. "Babcia petarda" - zachwycali się fani.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od lat tworzą zgrany duet. W czerwcu 2020 roku celebrytka przywitała na świecie trzecie dziecko. Mały Henio jest pierwszą wspólną pociechą dla Rozenek i Majdana i jest oczkiem w głowie słynnych rodziców. Majdan, który lubi pokazywać na Instagramie rodzinne migawki, tym razem zaprezentował ujęcie z synem, żoną i ukochaną mamą.

Zobacz też:  Małgorzata Rozenek nie miała bielizny? Zawrzało pod zdjęciem z Meksyku. "Goło i wesoło" [FOTO]

Radosław Majdan pokazał mamę. "Babcia petarda" [FOTO]

"Heniu od razu pokochał misia od Babci" - podpisał fotografię piłkarz.

Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów. "Babcia petarda", "Radzio masz piękną mamę, wygląda jak młodsza siostra Małogoski. Ma też bardzo miły wyraz twarzy", "babcia jaka laska", "babcia się nic nie zmienia. Elegancka jak zawsze", "babcia, piękna kobieta" - zachwycali się internauci.

Wizytę teściowej postanowiła zrelacjonować również Małgorzata Rozenek.

"Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony. Babcia nawiozła prezentów. Żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku" - napisała gwiazda. Widzicie podobieństwo Radosława do mamy?

Radosław Majdan
fot. Instagram.com/ Radosław Majdan