Zamknij

Majdan świętował narodziny syna. Pokazał zdjęcia z hucznej imprezy [FOTO]

Maciej Friedrich
12.06.2020 18:37
Radosław Majdan zorganizował pępkowe
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła, Radosław Majdan został ojcem małego Henia. Były piłkarz nie kryje ogromnej radości, którą chciał podzielić się z przyjaciółmi. Z okazji pępkowego zorganizował imprezę, a zdjęcia z zabawy udostępnił w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Długo wyczekiwane dziecko "perfekcyjnej" i Radosława Majdana przyszło na świat, a poród był głośnym wydarzeniem medialnym, porównywalnym do narodzin dziecka Anny Lewnadowskiej i Roberta Lewandowskiego. Małgorzata korzystała z metody in vitro i bardzo długo czekała na kolejne dziecko. Nic dziwnego, że nie kryje radości z narodzin, chwali się zdjęciami na Instagramie i dodała pierwszy wpis po porodzie.

Ogromnej radości nie kryje także Radosław Majdan. Szczęśliwy, świeżo upieczony tata, pochwalił się zdjęciem, zdradził też płeć i imię potomka. Mama i synek czują się dobrze, więc mógł spokojnie oddać się atmosferze radości i uczcić narodziny syna. Zdecydował się na zorganizowanie pępkowego, imprezy, na której celebruje się narodziny dziecka. Wraz z przyjaciółmi wybrał się do baru, by przy szklance czegoś mocniejszego odebrać gratulacje. Zdjęciami z imprezami pochwalił się w sieci.

 Małgorzata Rozenek rodziła w luksusowej klinice. Cena porodu zwala z nóg  

Radosław Majdan pokazał zdjęcia z pępkowego. Tak uczcił narodziny syna

Radosław Majdan postanowił zorganizować klasyczne przyjęcie z okazji narodzin dziecka. Długi weekend sprzyjał rozrywce, w barze świeżo upieczonemu tacie życzenia składało wielu kolegów, w tym postacie doskonale znane. Z "Radziem" bawili się między innymi Rafał Maserak, Tomasz Iwan i Robert Sowa. Majdan opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z imprezy i serdecznie podziękował za wspólną zabawę.

- Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i że dzieliliście ze mną ten niezwykły dla nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z Pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka - napisał na Instagramie.

Pod postem Radka także pojawiły się życzenia oraz zabawne nawiązania do zdjęć z imprezy.

- To ciekawa jestem czy Wujkowie wezmą na spacerek, żeby rodzice sobie troszkę później odpoczęli - napisała jedna z internautek.