Zamknij

Radosław Majdan pokazał zdjęcia ze szpitala. Zdradził, jak się czuje [FOTO]

22.10.2020 15:27
Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Majdan od kilku dni przebywa w szpitalu. Jak podał portal Pudelek, mąż Małgorzaty Rozenek walczy z koronawirusem. W jakim jest stanie? Były bramkarz przerwał milczenie na Instagramie. 

Radosław Majdan ma koronawirusa - poinformował wczoraj Pudelek. Mąż Małgorzaty Rozenek kilka dni temu trafił do szpitala, ponieważ jego stan wymagał hospitalizacji. Prowadząca "Projekt Lady" podejrzanie milczy na Instagramie, podobnie zresztą jak jej mąż. Gdy informacja o tym, że Majdan przebywa w szpitalu rozniosła się w mediach, były sportowiec postanowił skomentować sprawę za pośrednictwem swojego profilu. Sfotografował się w szpitalnym łóżku i napisał, jak się czuje. 

Mąż Rozenek to niejedyna gwiazda, która w ostatnich tygodniach zakaziła się SARS-CoV-2. W środę wieczorem okazało się, że koronawirus dopadł Marylę Rodowicz. Niepokojąco brzmiał wpis Mai Ostaszewskiej, która od kilku dni walczy z COVID-19. U aktorki pojawiły się wszystkie typowe objawy począwszy od kaszlu i gorączki po silne osłabienie organizmu. Pozytywny wynik testu odebrali także Jerzy Owsiak oraz uczestnicy "Tańca z gwiazdami", m.in. Sylwia Lipka, Bogdan Kalus, Rafał Maserak i Lenka Klimentova. 

Anna Kalczyńska na kwarantannie. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zamieściła ważny apel

Radosław Majdan pozdrawia ze szpitala. Jak się czuje?

Radosław Majdan zamieściła pierwszy od kilku dni post na Instagramie. Mąż Małgorzaty Rozenek potwierdził, że przebywa w szpitalu, lecz nie ujawnił, z jakiego powodu. Jego stan jest dobry i jeśli nic się złego nie wydarzy, były bramkarz powinien wrócić do domu za kilka dni. 

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Dbajcie o siebie - napisał Majdan. 

Red Lipstick Monster ma koronawirusa. Ewa Grzelakowska-Kostoglu opowiedziała o chorobie