Zamknij

Radosław Majdan pokazał zdjęcie USG. Razem z Małgorzatą Rozenek oczekują syna [FOTO]

Judyta Wanicka
02.04.2020 18:45
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@r_majdan

Radosław Majdan spodziewa się pierwszego dziecka z Małgorzatą Rozenek. Były bramkarz zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Dwa miesiące przed narodzinami syna pochwalił się fanom zdjęciem USG. 

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek będą mieli syna

Radosław Majdan z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka z Małgorzatą Rozenek. 47-letni gwiazdor futbolu nie doczekał się potomka z żadną poprzednich partnerek, dlatego będzie to dla niego debiut w roli taty. Wiadomo już, że do "gangu Majdana" dołączy syn. Dziecko zostało poczęte metodą in vitro, podobnie jak dwaj synowie Małgorzaty - Stanisław i Tadeusz.

Wcześniej przez kilka lat Majdanowie bezskutecznie walczyli o ciążę. Niewiele brakowało, a po stracie jedenastotygodniową ciąży bliźniaczej, zrezygnowaliby z dalszych starań. Udało się dopiero pod koniec zeszłego roku. Para przekazała fanom radosną nowinę w grudniu tuż przed świętami. 

Radosław Majdan nie posiada się ze szczęścia. Właśnie pochwalił się na Instagramie zdjęciem USG. 

Czy może być szczęśliwsza chwila od tej, kiedy dowiadujesz się, że będziesz tatą? - pyta dumny mąż Małgorzaty Rozenek. 

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek? 

Małgorzata Rozenek jest obecnie w 7. miesiącu ciąży. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, poród nastąpi za dwa miesiące. Tyle bowiem zostało perfekcyjnej pani domu do rozwiązania, którego termin wyznaczony jest na czerwiec.

Przed Bożym Narodzeniem Majdanowie wyznali w "Dzień Dobry TVN", że spodziewają się syna. Nie chcieli powiedzieć, jakie imię wybrali dla dziecka. Małgorzata zapewniła jednak, że będzie tradycyjne jak u jej dwóch starszych synów. 

Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała w śniadaniówce gwiazda. 

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek powiedziała, że nazwie syna Edward. Później jednak zdementowała tę informację, mówiąc, że tylko żartowała.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw