Zamknij

Radosław Majdan pracuje na domowy budżet. Musi utrzymać poziom

Redakcja
25.07.2018 14:37
Radosław Majdan pracuje na domowy budżet. Musi utrzymać poziom
fot. Instagram:@r_majdan

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to niezwykle popularna para, która świetnie radzi sobie w show-biznesie. Piłkarz wyznaje, że robi wszystko, by utrzymać wysoki poziom życia rodziny. Wciąż szuka sposobu na pomnożenie pieniędzy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskich show-biznesie. Występy w programie „Iron Majdan” oraz „Azja Express” przyniosły im nie tylko dużą popularność, ale również ogromne pieniądze. Sama Małgorzata nie może narzekać na brak propozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Poprowadzi między innymi nowy autorski program dla TVN Style. Jednak w błędzie jest każdy, kto myśli, że tylko perfekcyjna pani domu pracuje ciężko na luksusowe życie pary. Choć Radosław nie pokazuje się przed kamerami tak często jak jego żona, również znalazł sposób na zarobienie dużej gotówki dla swojej rodziny.

Radosław Majdan dba o finanse rodziny

Radosław Majdan sam przyznał, że chce ciężko pracować, by zapewnić sobie i bliskim wysoki standard życia.

– Ja oczekuję od życia więcej i chcę żyć na pewnym poziomie. Mógłbym sobie pozwolić na bycie biedniejszym, ale tylko w przypadku, gdybym nie miał rodziny. A jeśli jest się odpowiedzialnym, to trzeba myśleć o tym, co będzie kiedyś. Myśleć o dzieciach, żonie i sobie – powiedział w wywiadzie.

– Oczekuję od życia więcej i chcę żyć na pewnym poziomie, bo przyzwyczaiło mnie do tego życie piłkarza w reprezentacji Polski.

Sposobem na pomnożenie dochodów stało się dla byłego piłkarza inwestowanie w rynek nieruchomości. Niedawno rozpoczął również przygodę z giełdą. Sam przyznaje, że biznes stał się jego pasją i poza pieniędzmi daje również dużo satysfakcji. Stale pogłębia również swoją wiedzę na temat sposobów zarabiania gotówki.

Wydaje się, że tak pracowita para nie będzie musiała martwić się o poziom życia. Świadczyć mogą o tym między innymi wczasy w luksusowej willi, na które wyjechali całą rodziną.

RadioZET.pl/MF