Zamknij

Radosław Majdan robi to nawet w nocy. Szczere wyznanie Małgorzaty Rozenek

01.07.2020 16:19
Radosław Majdan
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Radosław Majdan bardzo cieszy się swoją nową rolą. Bycie tatą to duże wyzwanie, ale były piłkarz świetnie sobie z nim radzi. Jak zdradziła Małgorzata Rozenek w pierwszym wywiadzie od narodzin Henia, jej mąż jest zaangażowany w czynności, które często bierze się za typowo kobiece.

Radosław Majdan bardzo dobrze czuje się w roli ojca. Małgorzata Rozenek-Majdan podkreślała wielokrotnie, że jej mąż najchętniej nie odstępowałby małego Henia na krok. Niedawno gwiazda udzieliła swojego pierwszego wywiadu od czasu porodu. Nie zabrakło w nim mowy o Radosławie Majdanie.

Celebrytka obwieściła na łamach tvn.pl, że Radosław Majdan z chęcią oddaje się nawet tym obowiązkom, które przypisuje się kobietom. Tak jest często z opieką nocną nad dzieckiem. Bolączką wielu matek jest to, że kiedy dziecko w nocy się budzi, tata zwykle przekręca się na drugi bok i nic nie słyszy. Tymczasem - poinformowała Perfekcyjna - Radosław Majdan sam, bez jej sugestii, zajmuje się w nocy Heniem.

Małgorzata Rozenek o Majdanie: jest niezwykle zaangażowany

Celebrytka zdradziła, że jej mąż jest bardzo świadomym tatą i niezwykle angażuje się w opiekę nad małym.

"Jest tatą, który zajmuje się Henrykiem w nocy, sam to zaproponował. Oczywiście też jestem obok, ale Radosław w nocy, jak Henio chce spacerować, to robi to z Radziem. Jest tatą, który spędza każdą chwilę z synem" - podkreślała. Dodała, że choć Radkowi bardzo na dziecku zależało, to w żaden sposób nie chciał wywierać na niej jakiejkolwiek presji.

"Radosław jest najszczęśliwszym ojcem na świecie. Jest niezwykle zaangażowany, jest świadomym tatą. Czekaliśmy długo na Henia, a Radosław nie tworzył presji: "Jak będzie ,to będzie, nie denerwuj się", mówił. Nie chciał, żebym miała poczucie, że czemuś nie sprostałam, a miałam przez moment takie poczucie. Jak się urodził Henio, to teraz widzę, jak bardzo mu na tym zależało" - dodała.

Pozostaje Radosławowi Majdanowi pogratulować tego zaangażowania i odpowiedzialności, nawet jeśli dla każdego ojca powinna to być najbardziej naturalna rzecz.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS