Zamknij

Radosław Majdan rozpływa się nad żoną. "Jest inteligentną i poukładaną kobietą"

09.06.2020 10:05
Radosław Majdan rozpływa się nad żoną. "Jest inteligentną i poukładaną kobietą"
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lada moment przywitają na świecie wyczekanego synka. Para tworzy zgrany duet i z czułością wypowiada się o sobie w mediach społecznościowych. Ostatnio Radosław Majdan postanowił skomplementować żonę w jednym z wywiadów.

Radosław Majdan rozpływa się nad Małgorzatą Rozenek. Obsypał się komplementami w wywiadzie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czekają na pierwszego wspólnego potomka. Para lada moment przywita na świecie synka. Radosław i Małgosia tworzą zagrany duet, o czym chętnie zapewniają w wywiadach. Ostatnio Radosław Majdan w jednym z wywiadów wręcz rozpływał się nad żoną. W rozmowie z Newonce początkowo poruszone zostały tematy piłki nożnej, lecz z czasem przeszło na tematy rodzinne. Majdan kiedyś zażartował, że gdyby wcześniej poznał żonę, miałby okazję zagrać w barwach Realu Madryt.

"Wiesz co, tak sobie żartujemy, ale to jest tak pół żartem oczywiście. Tu chodziło o taką stabilizację. Trudno się nie zgodzić z powiedzeniem, że jeżeli facet ma mądrą żonę, jest w stanie osiągnąć więcej niż facet, który ma żonę niemądrą. I rzeczywiście coś w tym jest" - powiedział Radosław Majdan.

Nawet w rozmowie na temat sportu Radosław wtrącił kilka ciepłych słów na temat swojej żony.

"Akurat moja Małgosia jest bardzo inteligentną kobietą i taką dobrze poukładaną. Ale myślę, że nie zagrałem w Realu czy lidze angielskiej przez sytuację, którą mieliśmy w kraju. Nie byliśmy w Unii i tak dalej. Myślę, że podstawą jest to, żeby w młodym wieku wyjechać za granicę (...) A o naszych bramkarzach bardzo dobrze mówi się na świecie i nasi bramkarze robią furorę i karierę za granicą, szczególnie w Anglii (...)" - podkreślił Radosław Majdan.

Radosław Majdan o poukładanym życiu rodzinnym

Majdan dodał też, że na sukcesy sportowe z pewnością ma duży wpływ poukładane życie rodzinne.

"Małgosia to jedno, ale czasy to drugie (...) Na pewno taka poukładana żona daje stabilizację. Sportowiec też bazuje na tym spokoju psychicznym, jeśli masz w domu wariacje, to później ciężko się od tego odizolować, ale z drugiej strony, to też jest nasz wybór. To nie jest na zasadzie, że można kogoś oceniać i obwiniać. Ja niewiele bym w swoim życiu zmienił, a o tym, co bym zmienił, też nie chcę tego wywlekać, o nie o to chodzi, żeby prać jakieś brudy" -powiedział Radosław Majdan.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek skupiają się teraz przede wszystkim na dziecku, które przyjdzie na świat lada chwila. 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/