Zamknij

Radosław Majdan świętuje pierwsze urodziny syna Henia. Pokazał urocze zdjęcia [FOTO]

11.06.2021 12:48
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Tricolors/ East News

Radosław Majdan świętuje pierwsze urodziny synka Henia. Z tej okazji na instagramowym profilu sportowca pojawiły się urocze zdjęcia z urodzinowej imprezy chłopca.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek rok temu doczekali się synka Henia. Para długo starała się o dziecko, jednak dzięki metodzie in vitro udało się. 10 czerwca świętowali pierwsze urodziny synka. Na profilach społecznościowych Rozenek i Majdana pojawiły się oczywiście zdjęcia maluszka. Dumny tata opublikował radosne zdjęcia z chłopcem z imprezy urodzinowej.

Zobacz też: Radosław Majdan: Jest wiele znaków zapytania. Musimy wygrać ze Słowakami

Radosław Majdan świętuje pierwsze urodziny syna Henia. Pokazał urocze zdjęcia [FOTO]

"U nas impreza na całego. Henio #dzidziuśmajdana kończy rok. Pierwszy prezent od Taty był przewidywalny. KOCHAMY CIĘ SYNKU" - napisał Majdan. Również na profilu Małgorzaty Rozenek pojawiło się kilka uroczych fotografii małego Henia. Szczęśliwa i dumna mama złożyła synkowi piękne życzenia.

"Henio #dzidziuśmajdana świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. Syneczku - zawsze ciesz się tak całym sobą. Będziemy zawsze przy tobie. Dziś będę Was spamować Heniowym kontentem" - napisała Małgorzata Rozenek. Pod instagramowymi postami szczęśliwych rodziców pojawiło się mnóstwo życzeń dla maluszka.

Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch synów: Tadeusza i Stanisława ze związku z Jackiem Rozenkiem. Chłopcy przyszli na świat również dzięki metodzie in vitro.

Rozenek i Majdan nie ukrywali, że starania o dziecko były bardzo trudne.

 "W pewnym momencie poczuliśmy strach, że dobrniemy do momentu, w którym będziemy musieli powiedzieć "stop". Zastanawialiśmy się, czy jeśli znów się nie uda, dalsze próby będą miały sens. Małgosia dostała bardzo dużo zastrzyków, które obciążały organizm. Pragnąłem dziecka, a jednocześnie zdawałem sobie sprawę, że żonie musi być bardzo trudno. Podziwiałem ją, bo nie skarżyła się na swoją sytuację, pokazała siłę i bardzo walczyła. Małgosia wspominała kilka razy o tym, że wcześniej przeżyliśmy wielkie rozczarowanie. Nie do końca wierzyliśmy, że skoro tyle razy się nie powiodło, teraz coś się zmieni. Jestem ogromnie wdzięczny lekarzom, którzy cały czas podtrzymywali nas na duchu. Twierdzili wręcz, że teraz na pewno się uda. Zrobili wszystko, by nam pomóc. Przeprowadzali nawet konsultację w Stanach Zjednoczonych. Kiedy informowali nas, że żona zaszła w ciążę, im też pociekły po policzkach łzy wzruszenia" - mówił jakiś czas temu Radosław Majdan w rozmowie z serwisem Onet.pl