Zamknij

Radosław Majdan świętuje swój pierwszy Dzień Ojca. Pokazał urocze zdjęcie

23.06.2020 15:42
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Radosław Majdan świętuje swój pierwszy Dzień Ojca. To dla niego ogromny powód do radości. Od kiedy Henio pojawił się na świecie, stał się dla Majadana prawdziwym oczkiem w głowie. Tata nie kryje się ze swoim szczęściem i co pewien czas pokazuje synka. Tym razem ma ku temu powód: obchodzi 23 czerwca.

Radosław Majdan obchodzi swój pierwszy Dzień Ojca. Nie zdążył się jeszcze nacieszyć przyjściem na świat synka Henia, a już może obchodzić święto każdego taty. Od narodzin synek jest dla Majadana oczkiem w głowie, a były piłkarz nie potrafi ukryć swojej radości. Co pewien czas dzieli się zdjęciami z Heńkiem, ale dziś pokazał zdjęcie, które wyjątkowo roztapia serce.

Radosław Majdan obchodzi Dzień Ojca

Radosław Majdan przy najnowszym zdjęciu z Heniem napisał też krótką wiadomość, w której dzieli się swoją radością i dziękuje swojej żonie Małgorzacie Rozenek: "Kiedy rok temu składałem w ten dzień życzenia mojemu Tacie, po cichu marzyłem żeby otrzymać kiedyś takie życzenia. Dziś jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie ❤️ dziękuje Małgosiu ❤️ Henryk".

Ponieważ Henio sam jeszcze nie może złożyć tacie życzeń, razem z Radosławem Majdanem świętuje mama Henia. Małgorzata Rozenek również opublikowała zdjęcie szczęśliwego taty z synkiem i napisała: "Jeszcze trochę minie zanim Henio narysuje Tacie laurkę, ale już dziś ze wzruszeniem świętujemy pierwszy dla Radzia #dzienojca ❤️ to takie piękne chwile...".

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS