Zamknij

Radosław Majdan wyszedł już ze szpitala. Sportowiec pokazał rodzinne zdjęcie [FOTO]

26.10.2020 13:25
Radosław Majdan
fot. Viphoto/ East News

Radosław Majdan przeszedł koronawirusa. Piłkarz w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala. Na szczęście jest już w domu razem ze swoją rodziną. Na Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala.

Radosław Majdan w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala. Sportowca dopadł koronawirus, a jego stan był na tyle poważny, że musiał zostać hospitalizowany. Na szczęście sportowiec czuje się już znacznie lepiej i jest już w domu razem ze swoją rodziną.

Zobacz też: Radosław Majdan leży w szpitalu. Wzruszył się tym, co przesłała mu żona [FOTO]

Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Opublikował rodzinne zdjęcie [FOTO]

Radosław Majdan opublikował pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Na fotografii widzimy oczywiście ukochaną żonę - Małgorzatę Rozenek, synka Henia oraz synów Małgorzaty Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Radosław Majdan podziękował za wsparcie fanom oraz pracownikom szpitala, którzy zajęli się nim w tym trudnym czasie.

"Cudowny powrót do domu i ukochanej rodziny. Jeszcze raz dziękuje bardzo wszystkim pracownikom szpitala, za Waszą opiekę. Dziękuje również Wam za wsparcie i tyle ciepłych słów. Pozdrawiam i życzę zdrowia" - napisał Radosław Majdan.

To już kolejna gwiazda, której koronawirus nie oszczędził. W ostatnim czasie zachorowała m.in. Anna Kalczyńska, Dorota Szelągowska oraz Maja Ostaszewska.

RadioZET.pl