Zamknij

Radosław Majdan pokazał rozczulające zdjęcie z synkiem

Anna Skalik
17.06.2020 11:49
Radosław Majdan
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Radosław Majdan i jego synek Henio od kilku dni tworzą jeden z najpopularniejszych duetów wśród polskich celebrytów. Były piłkarz wprost nie może nacieszyć się synkiem. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan podzielił się kolejnym rozczulającym zdjęciem.

Radosław Majdan od tygodnia cieszy się z narodzin swojego synka. Co pewien czas publikuje w sieci zdjęcia z małym Heniem, które pokazują z jak wielką troską i czułością traktuje synka. Teraz podzielił się kolejną fotką, która chwyta za serce. Prosty komentarz byłego piłkarza oddaje wszystko: "Moja wielka miłość. Henryk".

Radosław Majdan z synkiem na nowym zdjęciu

Jak widać, Henio czuje się w objęciach taty jak ryba w wodzie. Pod każdym nowym zdjęciem małego Henia pojawiają się tysiące polubień i mnóstwo komentarzy, w których internauci gratulują Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej mężowi narodzin wspólnego potomka. Na drodze do tego wydarzenia para przeszła bardzo wiele. Tym bardziej im gratulujemy i cieszymy się ich szczęściem.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dobrą radę dla wszystkich mam

"Super ze się doczekaliście tak pięknej chwili", "Panie Radku, szczęście ma pan wymalowane ma twarzy" - czytamy w komentarzach. Ktoś nawet pokusił się o stwierdzenie, że Henio już przeciąga rączki bo zaczyna ćwiczyć, by dobrze sprawować się na bramce w reprezentacji Polski. Podobno niedaleko pada jabłko od jabłoni, ale na wróżenie Heniowi kariery piłkarskiej chyba jeszcze zbyt wcześnie.

Przypomnijmy, że Henio Majdan przyszedł na świat w środę, 10 czerwca 2020 roku.

Posłuchaj podcastu