Zamknij

Radosław Pazura i Dorota Chotecka na zdjęciu sprzed 32 lat. "Jacy młodzi, cudni" [FOTO]

07.09.2021 14:18
Radosław Pazura i Dorota Chotecka
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Pazura i Dorota Chotecka postanowili pochwalić się fanom zdjęciem sprzed 32 lat. Internauci nie kryli zachwytu nad naturalną archiwalną fotografią, która pochodzi z początków znajomości aktorskiego małżeństwa. 

Dorota Chotecka to popularna polska aktorka, która przez lata zdobyła ogromną sympatię widzów i uznanie filmowego środowiska. Na ekranie debiutowała w 1993 roku w filmie Pożegnanie z Marią", mogliśmy oglądać ją także w "Awanturze o Basię", "Szczęśliwego Nowego Jorku" czy "Nic śmiesznego". Prawdziwy rozgłos przyniosły jej jednak seriale, widzowie pokochali ją jako Jolę z "13 Posterunku" i Danutę Norek z "Miodowych lat". Kolejnym zwrotem w karierze Choteckiej był angaż do " Rancza", w którym wcieliła się w Więcławską. Od 2019 możemy oglądać ją w "M jak Miłość", a w 2020 pojawiła się w "Będzie dobrze, kochanie".

Prywatnie 55-latka od 2003 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Radosławem Pazurą, doskonale znanym z takich hitów jak "Sfora", "Operacja Samum" czy "Karol - człowiek, który został papieżem". Aktorka i brat Cezarego Pazury cztery lata po ślubie zostali rodzicami Marii Klary. Parą byli jednak o wiele wcześniej, czego dowodem jest archiwalne zdjęcie, które Chotecka opublikowała w mediach społecznościowych. Możemy na nim oglądać zakochanych młodszych o 32 lata.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura przed 32 laty. Aktorka pokazała archiwalne zdjęcie

Na profilu Doroty Choteckiej na Instagramie pojawiło się nowe archiwalne zdjęcie. Na starej fotografii możemy podziwiać aktorkę i jej ukochanego ponad trzy dekady temu. Charakterystyczny wystrój pokoju i stroje dodają uroku.

U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu - napisała Chotecka.

Internauci nie kryli zachwytu nad wspomnieniem, jakim podzieliła się gwiazda "Rancza". Z radością komentowali wystrój i podkreślali, że para zdaje się oszukiwać czas i nadal prezentuje się pięknie, w czym zapewne pomaga im wieloletnie uczucie.

Uwielbiam stare zdjęcia i wspomnienia. Piękne zdjęcie.

Jacy młodzi, cudni.

Pozdrawiam! Pięknie się patrzy na miłość. Życzę Państwu wszystkiego dobrego - czytamy.

Z pewnością ponad trzy dekady nieprzemijającej miłości to imponujące osiągnięcie, zwłaszcza w show-biznesie.

xx