Zamknij

Radosław Pazura w nowej fryzurze. Aktor zmienił się nie do poznania [FOTO]

18.09.2020 10:25
Radosław Pazura
fot. Piotr Molecki/East News

Radosław Pazura wraz z żoną Dorotą Chotecką pojawili się na jednej z branżowych imprez. Uwagę przykuła nowa fryzura aktora, zupełnie różna od tej, do jakiej nas przyzyczaił. Metamorfoza Radka wzbudziła duże zainteresowanie. 

Radosław Pazura to młodszy brat niezwykle popularnego Cezarego Pazury, jednak także on doskonale odnalazł się w aktorstwie. Na swoim koncie ma wiele różnorodnych kreacji filmowych, serialowych, teatralnych, a także dubbingowych. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Psach 2", "Fali zbrodni", "Szwadronie", a nawet "Ranczu". Podkładał głos w tak kasowych produkcjach animowanych jak "Zakochany kundel", "Maska" czy "Dennis Rozrabiaka". Brał udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajął 6. miejsce. Znany jest także z zaangażowania w działalność charytatywną i społeczną, był między innymi jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży. 

Prywatnie od 1993 roku jest związany z aktorką Dorotą Chotecką, z którą występował w "13 Posterunku". Para w 2003 roku wzięła ślub, a cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Klara Maria. Para uchodzi za stroniącą od skandali i rzadko pisze się o nich w plotkarskich magazynach. Nie ukrywają, że szczęśliwe życie rodzinne jest dla nich ważniejsze od medialnego rozgłosu. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowali z udziału w branżowych imprezach. To właśnie podczas jednej z nich mogliśmy podziwiać nową fryzurę Radosława Pazury.

 Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni metamorfozą: "Jak Shakira"

Radosław Pazura zmienił fryzurę. Metamorfoza znanego aktora

Radosław Pazura i Dorota Chotecka pojawili się na Śniadaniu Prasowym Teatru TVN. Jako jedni z wielu zaproszonych gości pozowali na ściance, jednak to Radek przykuł uwagę w sposób szczególny. Wszystko za sprawą nowej fryzury, która dla wielu mogła być zaskoczeniem. Znany ze starannie przyciętych włosów aktor postanowił nieco je "uwolnić" i pokazał się w o wiele bujniejszej fryzurze. W sieci pojawiły się liczne komentarze, część internautów w żartobliwy sposób porównywała metamorfozę Pazury do szalonego naukowca.

- Z tym wysokim czołem i piórami mógłby grać szalonego naukowca.

- Może zaproponowano mu rolę słynnego doktora w kolejnej części "Powrotu do przyszłości".

- Radek jest w porządku. Normalny facet, normalny mąż. Fajnie się dobrali z Chotecką - czytamy.

A jak wam podoba się nowa odsłona Radosława Pazury?

Radosław Pazura w nowej fryzurze
fot. Beata Zawadzka/East News
Radosław Pazura
fot. TRICOLORS/East News