Zamknij

Rafał Brzozowski skończył 40 lat. TVP pokazała stare zdjęcia gwiazdora i złożyła mu życzenia [FOTO]

09.06.2021 14:58
Rafał Brzozowski
fot. SplashNews.com/East News

Rafał Brzozowski świętował we wtorek swoje 40. urodziny. Wokalista przyszedł na świat 8 czerwca 1981 roku. Z tej okazji Telewizja Polska postanowiła przypomnieć, jak wyglądał gwiazdor na początku swojej kariery.

Rafał Brzozowski skończył 40 lat. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021, który wystąpił na konkursie z piosenką "The Ride", już od dziecka interesował się muzyką. W najmłodszych latach uczył się grać na pianinie i gitarze, jednak później zrezygnował z tych zainteresowań na rzecz aktywności fizycznej. Niewiele osób wie, że gwiazdor Telewizji Polskiej ukończył Akademię Wychowania Fizycznego, a sport był dużą częścią jego życia.

- Sport uprawiam cały czas, ale teraz tylko rekreacyjnie. Gdy jest lato, staram się w wolnej chwili spędzać czas nad wodą - rower, bieganie, narty wodne. Do tego trochę ćwiczeń crossfitowych, ogólnorozwojowych, drążek, poręcze, proste rzeczy, które każdy wszędzie może wykonać - w parku, na placu zabaw. Trzeba się ruszać, całe życie być w formie. Wszystko można pogodzić, nie trzeba przecież wchodzić w sport aż tak intensywnie, wystarczy trenować umiarkowanie, ale regularnie - wyznał jakiś czas temu w rozmowie z Newseria.

Zobacz także:  Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na romantycznej kolacji? Zdjęcia nie uciszą plotek

Rafał Brzozowski na starych zdjęciach. TVP złożyła mu życzenia urodzinowe

Później Rafał Brzozowski powrócił do muzyki. Najpierw jako członek zespołu disco polo K. Martin, a następnie jako uczestnik pierwszej edycji "The Voice of Poland". Od tego czasu jego kariera potoczyła się dosyć szybko. Brzozowski stał się jedną z najważniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, prowadząc takie programy, jak m.in. "Koło fortuny", "Jaka to melodia?" czy "The Voice Senior". Nic dziwnego, że pracodawca z okazji urodzin złożył prezenterowi życzenia w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowane zostały stare zdjęcia wokalisty.

- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO @rafal_brzozowski_official. Wspaniale jest widzieć Twój talent na scenie i przed kamerą! Sto lat i pomyślnych wiatrów. Aby każdy następny rok, przynosił to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia i niewyczerpanych pokładów wiary. Spełniaj wszystkie swoje marzenia i bądź z nami jak najdłużej! Zgadniecie, z którego roku i jakiego programu pochodzi pierwsze zdjęcie? - czytamy na Instagramie.

Bardzo się zmienił?