Zamknij

Rafał Brzozowski zabrał głos w sprawie Edyty Górniak. Zdradził, co naprawdę ich łączy

01.09.2021 12:49
Rafał Brzozowski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Rafał Brzozowski postanowił skomentować ostatnie zachowanie Edyty Górniak za kulisami Wakacyjnej Trasy Dwójki. Przy okazji ujawnił, jakie relacje ich łączą. "Ona jest osobą autonomiczną i ona wie, co robi" - podkreślił w rozmowie z Jastrząb Post.

Rafał Brzozowski to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Przy okazji przygotowań do jego występu na Eurowizji 2021 w mediach pojawiły się plotki o rzekomym romansie piosenkarza z Edytą Górniak. Oboje przez długi czas unikali komentowania medialnych doniesień, aż w końcu wokalistka przerwała milczenie.

Gwiazda stwierdziła, że w związku z pojawiającym się hejtem w kierunku Brzozowskiego "pomogła mu troszeczkę, wsparła duchowo i energetycznie" oraz zasygnalizowała, że dobrze im się spędzało wspólnie czas podczas jego wizyty u niej na Podhalu. Siedzieli razem do samego rana i "różne rzeczy robili". Nie potwierdziła jednak plotek o romansie. Teraz o relacji artystów opowiedział sam Brzozowski. Gwiazdor TVP nie pozostawia złudzeń na temat tego, co łączy go z Górniak.

Rafał Brzozowski o relacji z Edytą Górniak

Rafał Brzozowski w rozmowie z "Jastrząb Post" skomentował ostatnią aferę z Edytą Górniak. Wokalistka podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki zerwała nakaz noszenia maseczki, który znajdował się za kulisami. Brzozowski stanął w obronie koleżanki, podkreślając, że łączy ich jedynie przyjaźń.

- Przede wszystkim Edyta jest moją przyjaciółką. Bo tu już się różne rzeczy mówi. Edyta ma swoje określone poglądy. Jako przyjaciółkę wspieram. Ja nie polemizuję. Ona jest osobą autonomiczną i ona wie, co robi. To jest osoba bardzo inteligentna o dużej wrażliwości. Ja bym pewnie tego nie zdjął, natomiast jeśli tak zrobiła, jest to jej sprawa, natomiast ja ją rozumiem. Znam jej poglądy i wiem, co Edyta chce powiedzieć i tyle - ocenił gwiazdor TVP.